Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elolvasta az üzenetem vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvasta az üzenetem vajon?

Figyelt kérdés
Facebook cseten láttam az üzim alatt a profilfotóját, tehát olvasta. Másnap már csak a kis kék pipát, fehér körrel ugyanaz alatt az üzi alatt. Olvasatlannak állította vajon? Ha igen, miért? Miért nem akarja, hogy lássam, hogy olvasta? Megbántott engem eléggé a srác. Végülis mást akartunk egymástól, így nem lett belőle semmi sem. Az üzenet tartalma: megbántott és szeretem. Kb ennyi

2016. aug. 21. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen látta és úgy állította be xd de azért csinálta úgy mert erre nemtudot mit mondani, de majd válaszolni fog, szerintem :D


17F

2016. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem tudni, hogy látta-e, ha látta, akkor elolvasta-e, ha elolvasta, akkor felfogta-e, ha felfogta, akkor mit gondolt róla. sajnos ez a nagy gond az ilyen passzív kommunikációs módokkal. hiába jelez a rendszer valamit, az csak egy technikai információ. nem tudod, hogy csak megjelent a telefonján, ő gyorsan átlapozta, miközben épp totál másra koncentrált minden idegszálával, aztán meg már el is felejtette, hogy meg kéne néznie, vagy mi lehet. nekem pl. telefon, tablet és számítógépes böngésző rendszeresen mutat ugyanannál az üzenetnél más olvasottsági állapotot, na akkor mi van?


ha biztosat akarsz tudni, akkor telefon, hangos chat, videó chat, vagy személyes beszélgetés. akkor hallod a hangsúlyozását, hanghordozását, látod az arckifejezéseit, gesztusait és jobbára kénytelen is valamit reagálni, nem teheti meg, hogy nem válaszol. vagy ha megteszi, akkor legalább azt is látod, hogy ez történik, ahelyett, hogy csak találgatni tudnál.


főleg egy szerelmi vallomásnál nagyon nehéz ügy ez - különösen, ha választ is vársz a másiktól. ha ez egy búcsú üzenet, akkor ne várj választ, ne várj visszajelzést, ne várj bizonyosságot, hogy elolvasta-e. ha választ vársz, akkor meg mondd meg neki, hogy választ vársz: "mondj már valamit!"...

2016. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!