Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy azért jöttetek össze valakivel, hogy legyen pártok? Őszintén!

Figyelt kérdés
és ha lehet kicsit részletesebben irjátok le :) nem egy éjszakás kalandokra gondolok, hanem hogy szerelem nélkül jártatok egy férfival/ nővel, azért hogy legyen kapcsolatotok!
2016. aug. 22. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én ezt magamról nem tudnám elképzelni, egy alkalmim volt eddig, de nem vittem tovább, mert nem jött be igazából annyira, szóval így nézve jobb egyedülállónak lenni, mint egy olyannal együtt, akinél csak úgy érzem hogy "ez az egy lehetőség volt csak" .

20/F

2016. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#1 es vagyok, illetve előtte volt egy rendes kapcsolatom is, ahol megvolt a szerelem, tehát tudom mi a kettő között a különbség :)
2016. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell írjam, hogy volt. Legalább kétszer. Egyik sem volt egy éjszakás kaland. Az első úgy 2 hónapig tartott, de mivel a fiú is szerintem úgy volt a dologgal, mint én (jobb híján...)hamar szétmentünk. A másik kapcsolat 11 hónapig tartott, a végére egészen megkedveltem a fiút, de szerelem akkor sem volt jelen a kapcsolatban, így szakítottam vele.
2016. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt, 3 évig tartott. A lány szerelmes volt belém, én pedig a barátságnál jobban kedveltem akkortájt. Elég jól működött, a végére viszont nagyon megszerettem, majd ekkor dobott. Megérdemeltem, úgy érzem.
2016. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha ugy nézzük, ha lett volna párom, akkor biztos nem harcoltam volna olyan srácokért akiket harc nélkül nem lehet megkapni.

Minden praktikát, női trükköt bevetve, telefon előtt vért izzadva, hogy mikor hív már, stb ez mind mind nem történt volna meg ha nem lettem volna egyedül.

2016. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*2-3 éves kapcsolatok lettek belőle.és csömörérzés.azaz soha többé egy szalmaszálat nem fogok keresztbe tenni egy pasi miatt már.
2016. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első kapcsolatom. Még .ost is tart,lsörülök,hogy akkor úgy dö töttem összejövök vele.

Elkezdtem randizni egy sráccal,összesen 3 randink volt. A 3.randi után,feltette akérdést,van e kedvem összejönni. Ele.

16é es voltam, sose éltem át ilyet azelőtt.

Külsőre se fogott meg annyira, de jól éreztem vele magamat. Ara yos volt.

Kb két hónap után lettem szerelmes belé.

És azóta is szerelmes vagyok ,több mint 3év után. Még ez a 3év se tűnik soknak,vele képzelem el a jövőt, együtt tervezgetjük a közös életet.

Nem bántam meg,hogy elkezdtem vele randizni. Szeretek vele lenni,ő változtatta meg az életemet.

Nem dobnám el semmi pénzért,senkiért a kapcsolatunat,mert minden tökéletes vele úgy ahogy van.

2016. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*szóval igen,szerettem volna 16évesen egy kapcsolatot. Talán azért is jöttem össze vele. Dejól sült el;)
2016. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Számomra fontos, hogy legyenek érzelmek, és szeressem azt akit közel engedek magamhoz, és akire a páromként tekintek.
2016. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Olyannal sose jöttem össze, akivel nem volt meg a kellő összhang, és a bizalom. Mivel nagyon nem bízom az idegenekben, így mindig eltelt jópár hónap, mire lefeküdtünk egymással, így a barátnő már nem csak azért volt, hogy "legyen".Most őszintén, ki a fenének kéne megfelelnem azzal hogy van barátnőm? És főleg miért?
2016. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!