Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok. Volt már olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Volt már olyan lány az életetekben akit elszúrtatok? Kerestétek utána?

Figyelt kérdés

Akire úgy gondoltatok vissza,hogy "igen őt tényleg sajnálom mert normális volt" de akkor fontosabb volt az ego? Vagy bármilyen hasonló helyzet?


Abba a helyzetbe kerültem,hogy megismertem egy srácot 5 hónapja.. Úgy indult minden ahogy kellett szép volt jó volt, akkor ő is és én is 10 hónapja volt már,hogy egy hosszú kapcsolaton vagyunk túl szóval nem frissen vágtunk bele az egészbe. Mindenki örült körülöttünk szokásos történet boldogok voltunk. De a semmiből megtudtam,hogy mással is alkalmanként csókolózott (és még kitudja mit csinált).Amint kiderült elküldtem megmondtam neki,hogy fél megoldás nekem nem kell vagy velem van vagy nem, felszínes kapcsolat nekem nem kell.Sajnálkozott nagyon és mondta,hogy bánja és tudja,hogy nem ezt érdemlem meg túl jó ember vagyok blablabla. És ,hogy nem áll készen még egy új kapcsolatra bár nagyon fontos voltam neki de fél ettől az egésztől,hogy megint megüti a bokáját.


Ugyanis kiderült,hogy a barátnője megcsalta két és fél év után de ezt nekem nem mondta el,ezért megfogadta,hogy senkihez nem lesz hűséges.


Másfél hónapja már,hogy nem beszéltem vele.. 21 éves én 20..felkeresnek az ilyenek az idő elteltével? Semmi másra nem vágyom csak egy őszinte bocsánatkérésre..



2016. aug. 23. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Hasonló szitum volt egy sráccal. Ne várj az ilyen emberektől semmit...Én beolvastam neki. Hogy ezt hogy képzeli és persze ezek után én voltam a szar. Szóval jobban teszed, ha elfelejted valahogy :)
2016. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nem keresett utána?
2016. aug. 23. 00:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el. Milyen sz*r duma, hogy megfogadta, hogy senkihez nem lesz hűséges...?


csak téged elfelejtett erről tájékoztatni.

Mi közöd van neked ahhoz, hogy ő csalódott? És?


Figyelj, aki ilyen mondvacsinált magyarázattal áll elő a megcsalásra, az a fiú nem komoly,

sohasem fogja vállalni a felelősséget semmiért.


Mást is megcsalhatnak, átverhetnek de ezért nem fogja megtorolni az összes pasiján/nőjén, hiszen lezárta a múltat, külön tudja választani a dolgokat és az embereket egymástól.

2016. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, Kérdező, sajnos volt. Ez egy hosszú és szomorú történet, és egyszemélyben én vagyok a felelős azért, hogy így alakult.


Anno 1999-ben, középiskola első osztályában találkoztunk, egész konkrétan egy nyári táborban, amit az iskola szervezett, kvázi még a tanév előtt megismertük egymást. Össze is barátkoztunk, nagyon megtetszett, viszont foglalt volt, no meg előtte semmilyen barátnőm nem volt, így semmit nem is tudtam a párkapcsolatokról. Megkezdődött a suli, és a kapcsolatunk egyre jobb lett, egyetlen más osztálytárssal se baromkodtunk annyit, mint vele. Valamit érezhetett, hogy nem közömbös számomra, mert egyik délelőtt az osztályteremben - amikor csak ketten voltunk - bekövetkezett az a pillanat, amiről minden férfi álmodik, és sose válik valóra.


Megkérdezte tőlem nyíltan, egyenesen, hogy járnék-e vele.


Én pedig, amekkora címeres ökör idióta balfsz voltam, nem adtam rá egyenes választ (azt feleltem, hogy "megfontolandó"). Sejthetitek, ennek az lett a vége, hogy később se jöttünk össze - egy másik osztálytársammal járt pár hónapig harmadikban - aztán végetért a középiskola az osztály szétszéledt, a kapcsolat megszakadt.

Én azonban nem tudtam őt elfelejteni. Próbálkoztam, voltak barátnőim, de pár hónap után mindegyik kapcsolatnak vége szakadt. Álmodtam róla hetente, ahogy mái napig is álmodok, és rettenetesen kezdett hiányozni. Kiküldtem pár eyespy-t, hogy nézzenek utána, a nyomára bukkannak-e, sőt, volt olyan lány, aki önként és dalolva felajánlotta, hogy segít visszaszerezni. 3 éve egy este sikerült is beszélnem vele, de utána nem lépett fel többet.

Végül aztán a húgomnak sikerült valahogyan összehoznia, hogy eljöjjön hozzánk - 12 év után újra láthattam őt. Kivártam, amíg kettesben leszünk, és megpróbáltam a lehetetlent, most én mondtam neki nyíltan azt, amit anno ő. Természetesen ő is kitérő választ adott. És azóta sem tudom, hogy hogy van, mi lehet vele, de ugyanúgy hiányzik.


Hát ennyi...nagyon elszúrtam, és most fizetek meg a hibámért.

2016. aug. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Felejtsd el. Talan egy numerara meg fog keresni, de semmi tobb. Talan még bocsanatot is ker majd, de az nem lesz őszinte. Ne kattogj ezen. Keress mást akivel boldog lehetsz es meg sem fordul a fejeben hogy megcsaljon. :)
2016. aug. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
nem, jött más. Van belőlük elég, nem bánkódom egyikért se. Már bebizonyították, hogy felesleges.
2016. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok


Keresett. De csak flegmázni tudott.Aztán annyira összevesztünk, hogy elküldtem melegebb éghajlatra, mert rájöttem, hogy nem képes felfogni a tettei következményeit...23 éves a srác is meg én is. Aztán persze hogy én lettem a h***e r****c :D

2016. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!