Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondolnátok, ha kiderülne egy lányról, hogy több szexpartnere is volt már de párkapcsolata egy sem?

Figyelt kérdés
Ismerkedes közben sokszor feljön a kérdés, hogy hány sráccal voltam már (3) illetve hány párkapcsolatom volt eddig (0) és igen kellemetlenül érzem magam ilyenkor.. Másképp néznétek egy lányra emiatt?

2016. aug. 23. 10:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
16%
Ez alapján valószínűleg nem vagy olyan intelligens, hogy leálljak veled ismerkedni / beszélgetni.
2016. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
42%

hát attól függ miért is alakult így...de igen simán elvághatja magát a lány nálam ezzel...


23F

2016. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Ismerkedés közben jön fel ez a kérdés? Teljesen magánügy, semmi köze hozzá.
2016. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
45%

Nekem itt vége is a dalnak, mert nekem olyan nő nem kell, aki odadobja magát bárkinek. Tehát ha nincs kapcsolatban a pasival, de szexel vele, az elég gáz még egyszer is, nem hogy háromszor.


Mivel én sem dugok meg mindent, ami mozog, bármennyire is elterjedt ez a férfiakról, így nem hiszem, hogy nagy elvárás lenne.

Sosem feküdtem le mással, csak olyan nővel, akivel kapcsolatban is voltam. Egy pár randi, szépen kialakul a vonzalom, vannak érzelmek, és szép lassan eljutunk az ágyig.

Ettől még ha látok egy nagyon jó nőt, persze, nekem is átsuhan az agyamon, hogy "de meg...". Csak nem az a következő, hogy fűzöm, hogy jöjjön szobára.


Szóval biztos le leszek pontozva, de nálam ha nem is teljesen kizáró ok lenne, de innentől komoly kapcsolatra biztosan nem kéne a csaj.

2016. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
38%
Hogy egy cafka,nem érdemes vele kezdeni...
2016. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja miért alakult így ki a dolog? Meg hány éves a lány? No meg hogy egyszerre volt-e az a több szexpartner? Nem valószínű hogy egy kizáró ok lenne részemről, a körülményektől függ, meg a lány személyiségétől, legfeljebb köztünk is csak szexkapcsolat maradna. De lehet menet közben átalakulna párkapcsolattá...
2016. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem okozna problémát ha a lány kijelentené hogy azt az időszakát lezárta. Mondjuk ez teljesen személyiségfüggő is szóval erősen függ a körülményektől ez a kérdés.
2016. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, esetleg megkérdezném,hogy miért alakult ez így, de véleményt nem formálnék róla, amondó vagyok,hogy mindenki azt kezd az életével,amit akar. Sokszor a társadalomtól eltérő felfogásom van, nem fogok lerib.ncozni pl. egy nőt, csak azért mert 'mit tudom én' mennyi szexpartnere volt. Nagy dolog,miért ne élvezze az életet, amíg független?
2016. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Szerintem az intelligenciának nincs sok köze a szexuális életemhez.

Az a három meg egyáltalán nem jelenti azt, hogy odadobtam magam csak úgy random bárkinek.

Legalábbis én így gondolom, de nem pontozok le senkit. Véleményt kérdeztem, meg is kaptam.

Nem egyszerre voltak, hanem külön-külön.

Nem vagyok ellene a komoly kapcsolatoknak, csak eddig nem volt olyan, akivel érdemes lett volna belevágni vagy nem úgy alakultak a dolgok.

2016. aug. 23. 12:25
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

Ha úgy gondolod elítélnének emiatt, ahogy itt jó pár hozzászóló tette akkor nem kell az illető orrára kötnöd, főleg úgy hogy nem is ismer még annyira. Ez abszolút a te magánügyed és senkire se tartozik.

Mondhat azt volt egy rövidebb kapcsolatod és nem működött és kész lezárod a témát.

Sajnos sok férfi átveri a lányokat és csak addig ismerkedik még le nem fekteti, aztán meg jól cserben haggya. Utána meg ha ismerkedni próbálna továbbra is a szerencsétlen lány van cafkának és könnyűvérű kurtizánnak beállítva...

2016. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!