Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok olyan viselkedésű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok olyan viselkedésű, dumájú pasi akit a nők akarnak. Hogyan lehet mégis találni valakit?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy nem vagyok túl kommunikatív, nehezen kommunikálok, keveset, és amikor csomót beszélnek elvesztem a fonalat és fogalmam sincs mit szóljak hozzá a dolgokhoz. Rendszerint annyit szoktam, hogy: értem vagy igen. Valamiért nem jön be a nőknek a keveset beszélő férfi az vettem észre.
2016. aug. 23. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem az a baj, hogy keveset beszélsz, hanem hogy nincs véleményed a dolgokról, ezzel megakasztod a társalgást. Az igazán jó kommunikáció az, ahol mindkét fél hozzátesz a témához. Talán azért unnak rád, mert mindig nekik kell hozniuk a témát, ráadásul te semmit nem mondasz rá.

Nincs véleményed? Vagy nem mered kimondani?

2016. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát volna véleményem, de sok témában például nincs, mert nem is érdekelnek azok a témát. Ennek ellenére veszem az erőfeszítést és meghallgatom, de tényleg semmi nem ugrik be, hogy most mit tehetnék hozzá. Csajos témáknál van főleg a legnagyobb gond. Csajok szeretnek beszélgetni emberekről, divatról, szórakozásról, ételekről stb.
2016. aug. 23. 11:35
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

#1


HA-HA-HA!



Az se jó, ha van véleményed, kivéve ha az egyezik a "hivatalosan elfogadottal". Nekem van véleményen, SAJNOS ez eltér az elvárttól emiatt gyorsan véget is érnek a beszélgetéseim, mert a másik elmegy és nem is jön vissza többé.

2016. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A másik meg, ha volna véleményem de pont ellenkező minden esetben mint az övé, akkor valószínűleg nem fog akarni semmit. Általában elég spéci véleményem van a dolgokról, teljesen szokatlan nézőpontból tekintek a dolgokra, amolyan filozófikusan.
2016. aug. 23. 11:37
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is van ilyen ferfi ismerosom. Amugy jol nez ki minden ok vele,csak keveset beszel es megesik hogy nem mindig 100% figyel oda mindenre,de ebbe en nem latok semmi problemat. Attol meg o is egy egyeniseg,vannak hobijai es lehet beszelgetni is vele csak nem csacsog allandoan.Meselte volt par lany aki nem jott ossze es mondta valszeg ez miatt.Kicsit zavarta os a dolog.Viszont azert olyan lanyok is akadtak akiknek meg ez jott be. Szoval ne akarj megvaltozni nehany lany kedveert,hanem ink keress tovabb. Ha csak megjatszod magad az se jobb,mert kiderul. Gondolom elso par alkalommal megcsendesebb vagy es kicsit zavart is emiatt,de kesobb mindig egyre jobban feloldodsz aztan mar jobban megy.
2016. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Példát mondjak. Elmeséli, hogy a munkahelyén mennyi a bunkó ember és hogy bánnak vele, én erre azt válaszolom nem kell törődni, ne foglalkozz velük.

Vagy elmeséli hogyan járt pórul a múltban, én erre azt szoktam, mondani, nincs semmi baj az már a múltban volt, ne foglalkozz vele, előre nézz.

Vagy elmesél egy kedves, vicces történetet. Én erre nevetek és azt mondom ez tényleg jó, érdekes :)

2016. aug. 23. 11:40
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell egy gázon beszélni megállás nélkül. Téged pedig azért nem kötnek le mások szövegei, mert az emberek 80-90%-a értelmetlen baromságokról beszél. Engem sem kötne le ez. :) Nem is szokott. Egyébként van olyan ismerősöm, 2 férfi is, akik olyanok, mint a baszkuk, tehát hallgatnak, alig szólnak valamit, csak ha nagyon muszáj, mégis népszerűek szoktak lenni a nőknél. Pont a rejtélyesség a vonzó számukra, hogy vajon mit gondolhatsz. De csak az értelmesebb nőknek, a mai agyatlan libáknak csak hallgató közönség kell a személyedben...
2016. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell pofázni semmit, az is jó, ha hallgatsz figyelmesen. Az a lényeg, hogy ha ott a nő, ne balf..szkodj. Légy kedves, előzékeny, figyelmes. Mondj pár bókot, meg dicsérj mindent, a szép tájat, holdat, csillagos eget, fényeket stb. Több poiztívat mondj, mint negatívat. Mindegy, miről.
2016. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

#8


És a "ne játszd meg magad"-al mi lesz? :D

2016. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyat kell keresni, akivel szinkronban vagy, ezek szerint ilyet még nem találtál.
2016. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!