Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnét lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét lehet tudni, hogy valaki másod simkártyát vagy kamu facebook, viber fiókot használ? Miért tesz ilyet pasiként valaki? Milyen céllal?

Figyelt kérdés
Megismertem egy palit egy társkereső oldalon. Úgy egy hónapig hülyített, majd miután lefeküdtünk, kamuszöveggel dobbantott. Most nemrég lettem rá figyelmes, hogy bár van messengere, minden üzim pipa fehér körrel, tehát elküldve. Úgy tudom, ha van a telefonon messneger és netközelben van, egyből kézbesítettként jelezné. Tehát ebből gondolom, hogy kamu telefonszámot is adhatott meg. Mivel hirtelen a viber és what s up is eltűnt ehhez a számhoz. Most pár napja a facebook fiók is kiürült képek terén. Csak a profilkép maradt meg, de sz összes háttér, poszt, borítókép és egyéb like eltűnt, nemcsak a személyes dolgok. Miért teheti ezt egy pasi? Azt tudja, hogy én kiakadtam, de gondolom nem miattam van ez.

2016. aug. 23. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert hagytad neki. Gondolom nem egy átlagos Ágoston volt, hanem Mr.Menőarc Márk. Neki "szabad".
2016. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, miért csinál ilyet? Mármint, hogy nő miatt vagy egyéb okból? Mert kell legyen egy főkártyája
2016. aug. 23. 13:20
 3/13 anonim ***** válasza:
800 Ft egy eldobós kártya. Egyéjszakásra bepalizni társkeresőkről nőket, nem egy nagy befektetés, hogy mindig másik szám legyen. Így szoktuk csinálni ... (illetve én már nem).
2016. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
légy büszke. akkor te sem vagy jobb semmivel, függetlenül attól, h már nem csinálod
2016. aug. 23. 14:07
 5/13 anonim ***** válasza:

#4:

Én annyiban másképpen csináltam, hogy soha nem hazudtam a nőknek, mindig megmondtam, hogy mire lehet tőlem számítani :-P Csak szex után soha nem tudtam magamról levakarni őket és azért kellett ;-)

Egyébként meg ehhez két ember kell: kell egy olyan is, akivel meg is lehet csinálni :-P

2016. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mondjuk a telszámot megtaláltam a nevéhez kötve a t com tudakozóban
2016. aug. 23. 14:14
 7/13 anonim ***** válasza:

#5


Seems legit...

2016. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezen a néven mutatkozott be és a száma nyilvános a tudakozóban is, bár van hozzácsatolva ott még egy 30-as szám is. Ez a szám csak albejegyzésként van megjelenítve.
2016. aug. 23. 14:45
 9/13 anonim ***** válasza:

#7:

Ezt szinkronizáld, mert nem vágom.

2016. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

#9


A seems legit azt jelenti ironikusan, hogy hihetőnek/valósnak tűnik. Pl.: -We'll give you az iPhone if you register to our site. -Haha, seems legit.

2016. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!