Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti észrevettétek már? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti észrevettétek már? Szerintetek, vélemény a dologról? 21l

Figyelt kérdés

Egyes nők/férfiak rendezkeznek olyan külső adottsággal, ami rendesen bevonza az embert, széppé varázsolja, jó persze alapból sem csúnya az illető, ezt hozzáteszem. Pl. ismerek olyan lányt, akinek gyönyörű és tágra nyíló kék szemei vannak. Alapból is szép, mert modell, de ha pl. barna szemei lennének, sokat veszítene, nem tűnne ki, mert rengeteget dob rajta. Nem arra célzom, hogy a barna szem nem szép (mert vannak gyönyörű barna szemű nők),de neki nem illene, mert a kék szemei koronázzák meg a szépségét. Bevonza a tekintetet, kiválik a tömegből. Persze ez nem erény, hanem adottság. Nem lesz ettől jobb, okosabb, kivételesebb. Ez csak első benyomásnál, megtetszésnél számít stb.


Tehát egy szempár, arcvonások, vagy más bármilyen adottságok, amik nagyon sokat dobnak egy emberen.


Ti észrevettétek, hogy a szép, számotokra tetszetős adottságok, elfedik a "testi hibákat"? Kompenzálja a szép arc/szem/is-is a nem bomba testet? Vagy nálatok nem fordult elő még ilyen? Példa?


2016. aug. 23. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
A normális emberek így működnek!! :D észre veszik, amit más talán nem.. Vagy ha más is, akkor is egy ' egyedibbé varázsoló dolog " , ahhoz jön a személyiség / kisugárzás. -- > így alakul ki a tetszés, szimpátia, vonzalom...
2016. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek ezzel. Pl. ha én ismerkedem egy sráccal, sosem azt néztem, hogy milyen teste van, vagy hogy milyen ruhákban jár. Sokkal fontosabb az, hogy tetsszen a szeme, a mosolya. Odavagyok a zöld szemekért. :)
2016. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De van ilyen, azt hittem természetes, és mindenkinél előfordul. Párom se tetszik rajtam kívül egy nőnek se, mégis én vonzónak tartom. Szőke haja van, kék szeme, szeplős, nekem ez bőven elég. Pedig közhelyesen nem jó pasi.
2016. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, észrevettem :) Nekem a mosolyomat és a szememet mondják mindig (Amúgy sima barna). És én is ha meglátok egy pasit rögtön a mosolyát nézem :D ha valakinek szép mosolya van rögtön felhívja az ember figyelnét, én egyszerűen elolvadok tőle :)
2016. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!