Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ott volt mindkettőnk párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott volt mindkettőnk párja is, az nem gáz?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem túl tolakodó, ha egy csaj beleeszik egy srác tányérjába, akivel még éppen csak haveri szinten vannak, miközben mindkettőjük párja jelen van?
2016. aug. 23. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tolakodonak neveznem, ha ordas neveletlen parasztnak inkabb. Ha parom, ha nem parom, ha a joisten is van ott jelen, akkor se nyulkaljon mas tanyerjaba. Ez alapveto illem szerintem.
2016. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Joey nem ad a kajájából." :DD

Amúgy ja, megkérdezni se kérdezném, nemhogy szó nélkül beleegyek akárki tányérjába..

2016. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Ezt embere válogatja.

Van, aki a barátnőjének sem engedi. Engem nem érdekel. Sokan voltunk tesók és nem szerettük a zsíros húst.... :)

Húgom simán bele nyúl párom tányérjába és elveszi az uborkáját az éttetemben, mert tudja, hogy szereti, de fáj tőle a gyomra. Pimaszul megelőzi a hasfájást. Aztán meg átrakja helyette neki a zsíros húst, mert az meg ő nem szereti, párom viszot igen.


Szerintem ez haveroknál sem kéne, hogy gond legyen.

2016. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De, eléggé.
2016. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baráti szinten szerintem ez okés dolog. Nálunk elég bevett szokás már ha pl családi szinten vacsorázunk valahol, akkor mindenki belekóstol a másik kajájába, még a sógoroméba is bele szoktam enni és fordítva is így van. Kíváncsiak vagyunk milyen a másik kaja. Ezzel barátnőmékkel is így vagyunk, de persze nem kérdezés nélkül eszünk bele a másik kajájába, megkérdezzük megkóstolhatjuk-e aztán kész.
2016. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!