Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet felkelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet felkelteni egy férfi érdeklődését?

Figyelt kérdés

Nyomorék kérdés, tudom, de hosszú-hosszú életem folyamán eddig összesen egy darab férfival voltam- párkapcsolatban és minden értelemben. Vele nem volt ilyen gond, az első pillanattól fogva éreztem, hogy nyert ügyem van.


Nála nem. Elég sokat beszélgetünk.

Vannak témák, amiket érezhetően kerül, de, ha én dolgaim kerülnek beszédtémába, akkor szívesen meghallgatja, véleményezi. Kedves, figyel rám. Mosolyog és humoros :) stbstb. Jobb napjain, megnyílik, de a magánéletével elég diszkréten bánik.

Néha úgy érzem hogy ő a nagy tudós, aki épp betett a kis mikroszkópja alá és vizsgálgat. Kielemez, értékel.


Engem ő érdekelne, de lépni nem merek, mert a távolságtartás miatt nem vagyok abban biztos, hogy csak haverként kedvel, vagy nőként is tekint(ene) rám.

Ha meg választás vagy tények elé állítom és csak épp ilyen "lassú" beállítású, akkor nagy eséllyel elűzi a rámenősség :)


- Szóval,a kedvesség, mosolygás, figyelmesség szentháromságon kívül van valami használható "praktika", ami nem degradáló egy nő számára?


2016. aug. 23. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Kerd ki a velemenyet a ruhadrol ,kerdezd meg ,hogy tetszel neki abba a ruhaba? Dicserd meg ,hogy milyen jol nez ki.

Erintsd meg.Eelkoszoneskor oleld vagy puszild meg. Nezz ra ugy.( bocs ezt nem tudom kifejteni.)

Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2016. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szokott bókolni,dicséri a külsődet,esetleg megérint néha beszélgetés közben?
2016. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez férfifüggő, de hasznos lehet, ha olyan téma is érdekel, ami őt is, és esetleg a segítségét kérnéd 1-2 dologban.


Példa: Én nagyon szeretek Tyrian-t játszani. Megtetszek neked, és elkezdesz agyarászni, hogyan szerezz meg magadnak. Egyszer szóbahozom, hogy megyek haza tolni a Tyrian-t, ekkor megnézed, mi is az. Látod, hogy királyos játék, de neked igen nehéz, és megkéred, segítsen benne, mert az első pályán mindig kilőnek. Neki felcsillannak a szemei, hogy te is szereted a Tyrian-t, és készséggel segít, elmondja, hogy milyen hajót vásárolj, pulzár ágyút és hanghullám-oszcillátort vegyél a hajódra mert azok pirítanak rendesen, oldalfegyvert pedig itt és itt tudsz szerezni, a plazmavihar az igen jó, de a legtutibb a csatahajó-szintű tűzbomba, és kész :) össze is melegedtetek.

2016. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ki akarod zökkenteni a megfigyelő tudós pozícióból, fordítsd meg a helyzetet és vizsgáld te őt! Kérdezd azokról a témákról, amiket érezhetően kerül. Érdeklődj iránta te is kicsit! Személyes dolgokról főleg. Ebben még semmi sincs, ami degradáló lenne, de észre fogja venni.


Biztonságos, ugyanakkor hatásos módszer még, ha olyan helyzetekben is rámosolyogsz, amikor nem különösebben indokolt, pl. ha csak elmentek egymás mellett. Ennek miértjére nem szokás rákérdezni, ugyanakkor a mosoly címzettjére elég bátorítóan hat.


A kisebb érintésekkel hasonló a helyzet, ráadásul a nő azzal nem sokat kockáztat, mert míg egy férfi könnyen kerülhet kellemetlen helyzetbe, ha "nyúlkál", a nőknek minden további nélkül szabad.


Ugyanez igaz arra is, ha belépsz a személyes zónájába("aurájába"). Az egyes kultúrákhoz tartozóan centire meg lehet határozni, hogy milyen távol szokás állni a beszélgetőpartnerünktől attól függően, hogy milyen társadalmi vagyunk vele (idegen, kollega, barát, rokon stb.). Minél bizalmasabb a viszony, annál közelebb állnak egymásthoz a felek. Ha ezzel az emberrel teszem azt kollegiális viszonyban vagy, ahhoz tartozik egy távolság, aminek most nem nézek utána, de azt úgyis érzed. Ha ennél közelebb lépsz, azt nem tudja nem észrevenni. Ez is olyan testbeszéd azonban, amit nem szokás szóvátenni, ha kényelmetlen neki, max. hátrébb lép egyet. Meg lehet próbálni akár többször is,voltak vicces kísérletek, amiben a be nem avatott kísérleti alanyok több métert is hátráltak így és nem hozták szóba a dolgot.


Egyébként ugyanezt csinálom amúgy a kolleganőmmel, amit itt leírsz. Számos oka lehet ennek a viselkedésnek, nálam is megvan az oka.


34F

2016. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ha nem kellesz valakinek, akkor tapogathatod, meg dicsérgetheted reggeltől-estig, akkor sem fog rádmozdulni. Márpedig ha érdeklődne irántad, azt észrevennéd, főleg mivel te régóta küldöd neki a jeleket, hogy szabad a vásár. Ha valaki mindezt figyelmen kívül hagyja, az is egy válasz... és a megoldás nem az, hogy akkor még erősebben tudatjuk a vágyainkat. Tudja ő, csak nem érdekli.
2016. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,nem teljesen igaz amit mondasz.

Sok ferfi vak eszre venni ezeket az aprobb jelzeseket,ugyanis a ferfiaknak ez a kepessege sokkal gyengebb mint a noke,szerintem mindenkepp meger egy kicsit ramenosebb probalkozast! :)

2016. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!