Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti tulajdonképpen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti tulajdonképpen mit vártok el első randin?

Figyelt kérdés

három történetet emelnék ki:


1: már ismertük egymást egy ideje, akkor még barátja volt. Az első találkozóra 3 hónapot kellett várjak (ünnepek voltak, munkahelyváltás), majd a találkozó egy részén azzal kérkedett, hogy milyen jól elvan egyedül, nem kell neki senki, nem esik hasra, ha nincs pasija. A végén viszont láttam, hogy tök ideg lett, amikor megtudta, hogy "csak úgy" akartam vele találkozni. Hiába szerettem volna ezután, sosem volt ideje rám, ingerült levelei voltak, és egyszercsak "kapcsolatban" lett


2: netes találkozó, az elején leszögeztük, senki nem akar semmit a másiktól. Aztán meg mikor beszélgetek vele találkozó után, láttam hogy nem örül nekem annyira mostmár, mikor rákérdeztem, benyögte hogy nincs értelme tovább beszélgetni.


3: ő írt rám, ő kezdeményezett találkozót (strand !!), ha egy napig nem irtam akkor ő keresett. Bár első találkozón nem volt semmi elsöprő (nemigen kereste a szemkontaktot, gyakran csak nézett a távolba, gondolkodva). Nincs elragadtatva tőlem, azt elmondta. És most megint az van, hogy nem ér rám, elfoglalt, kifogások, nem ir, nem hiányol, és hiába kérdeztem rá, hogy "ha nem akarod folytatni, akkor mond azt." a válasz "oké, de furcsa lenne, ha csak azt mondanám hogy hagyj békén, és békénis hagynál"


én mindenkinél csak annyit akartam elérni, hogy elsőre érezzük jól magunkat, majd lesz még. Az első pl. mire számitott, elhúzza az időt, azon henceg hogy nem kell neki pasi, közben azt várta, hogy leteperjem? A második meg mégis többre számitott?


Én már nemis tudom, milyen az, amikor egy lány akar második találkozót!


2016. aug. 24. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan randira el se megyek, ahol nem akarunk egymástól semmit. Az nem is randi.

Nekem fontos, hogy hengereljen le, legyen meg a szikra. Szeretem, ha az első randin megtörténik a csók, nem húzzuk hetekig.


23/N

2016. aug. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem voltál egyiknek se az esete, az biztos.

Ezek csak első randik voltak idegenekkel tovább kell lépni, nem rontottál el semmit, nem tetszhet mindenkineki mindenkinek...

2016. aug. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hihető, idáig az volt a gond, hogy rögtön akarunk mindent
2016. aug. 24. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem tanultad meg, hogy sohasem szabad azt elhinni szó szerint, amit egy csaj mond. SOHA!


Arcoskodnak, de mindannyian vágynak arra, hogy tetszenek neked, és ha nem kapnak visszajelzést erről, akkor csalódottak.


A csajok szeretnek játszadozni a férfiakkal (ún shit-tesztek, nézz utána, h mit jelent.)


Az olyan férfiakkal fognak járni nagy általánosságban, aki eléggé bátor ahhoz, hogy leállítsa ezt a kis játszadozásukat, és ugyanakkor meg elbűvölje, lehengerelje őket a magabiztosságával.


Az első csaj pl tökéletesen beuktatott a shit teszttel, amikor azt mondta, hogy ő elvan pasi nélkül is. Igen, azt kellett volna pl. mondanod, hogy "ja, pasi nélkül megvagy, de fogadok, hogy nélkülem nem." És röviddel ezután le kellett volna támadni. Ha visszautasít, 2 perc múlva megint.

ne hagyd, hogy szórakozzanak veled, ha randira hívnak/mennek veled, akkor már muszáj nyomulni, mert azt várják el. Ki kell mutatni egyértelműen, hogy bejönnek neked. ha csak nagyon durván, bunkón nem utasítanak vissza.

Ha nem, tutyimutyinak fognak tartani. és akkor általában már annyi. barátzóna lesz vagy a nagy semmi.

2016. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarunk egymástól semmit, akkor az nem randi!


Nálam a randit sok beszélgetés előz meg, amiből tudom, hogy akarok-e valamit a pasitól vagy sem. Ezután a randi a kémiától szól. Megvan-e a szikra vagy sem. Ha nem mutatja ki a férfi, hogy érdeklődik a személyiségem, lényem és a testem iránt, akkor mehet a levesbe. Én adom a jeleket, ha bejön nekem. Nem vagyok a játszadozás híve. Nő vagyok, de szeretek tisztán látni és láttatni is!

Ja, és szeretnék még szál virágot, egy kellemes sétát, egy italt, amit lehetőleg a férfi fizet. Nem azért, mert én nem engedhetem meg magamnak vagy a pénzre hajtok, hanem legyen már ennyire úriember! :)

2016. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!