Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kivel menjek randizni? Mindket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel menjek randizni? Mindkettővel? Egyikkel sem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit már egy fél éve ismerek. (Az egyik szórakozóhelyen pultos és úgy ismertem meg, hogy gyakran járok oda a barátnőimmel bulizni.) Aztán még május körül elhívott vacsorázni, de nem mentem el vele, mert akkor vizsgaidőszakom volt és nem értem rá, aztán meg kimentem egész nyárra külföldre dolgozni így abbamaradt a dolog. Aztán vagy 2 hete megint elmentem a helyre bulizni a barátnőimmel és ott beszéltünk, illetve elhívott vacsorázni megint. De mivel neki dolgoznia kellett én meg ugye bulizni mentem oda így nem sokat beszéltünk és én megismerkedtem egy férfival akivel nagyon jól elvoltunk, táncoltunk, iszogattunk, beszélgettünk. Hamar kiderült, hogy ez a két srác legjobb haverok. De az a férfi, aki már régebb óta is el akart vinni engem randizni örült neki, hogy megismertem a legjobb haverját és hogy jó fejnek tart ő is. A baj csak az, hogy mindkettővel beszélek azóta és mindketten el akarnak vinni valahová és 100%, hogy nem tudják, hogy én mindkettejükkel beszélek. Mindkettő nagyon aranyos és nem tudom eldönteni, hogy kivel találkozzak. Mindkét férfibe más fogott meg. Félek, hogy ha ez kiderül, hogy mindkettejükkel tartom a kapcsolatot, akkor könnyű vérűnek fognak nézni, amit nem szeretnék.

2016. aug. 27. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp le kell zárnod az egyikkel, és minél hamarabb! Különben mindkettőt elveszíted. Azt viszont csak te tudod eldönteni, hogy melyikkel éreznéd magad jobban, melyiket akarod jobban.
2016. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőnek adj esélyt.
2016. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!