Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az baj a srác cinikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az baj a srác cinikus egyéniség?

Figyelt kérdés
Tehát az emberek cselekedetei mögött nem látok őszinteséget, pusztán érdekből tesznek mindent. Így látom én. Például ha egy srác azt mondja, hogy szeret például művészeti galériákba járni, akkor azt csak is azért mondta, mert tudta, hogy te is szeretsz és csak be akar vágódni nálad. Van egy olyan hozzáállásom az emberekhez, hogy szerintem mindenki ilyen. Én persze nem vagyok, és ha valamit teszek, azt őszintén teszem és gondolom, nem csapok be senkit, viszont azt látom, hogy mások simán, mindenféle lelkiismereti probléma nélkül. Sajnos ezt a lányok nem veszik észre. És inkább velük vannak mint velem...mert ugye aki másokat rossznak mert beállítani az csakis rossz lehet. Nem szabad az igazságot érinteni mert máris kiakad mindenki és leoltják a fejem..
2016. aug. 29. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy mindenki képmutató? Ismered őket vagy honnan veszed?
2016. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát elég sok emberrel kerültem kapcsolatba az életem során, legyen az suli, egyetem, baráti kör, családom ismerősei, több munkahely, és mindenhol ezt tapasztaltam.
2016. aug. 29. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem lányként válaszolok, de szerintem ez elég nagy baj, több pontos is.


"Tehát az emberek cselekedetei mögött nem látok őszinteséget, pusztán érdekből tesznek mindent."


Sajnos nagyon sok ilyen van ez tény, sokan érdekből barátkoznak vagy tesznek ezt azt, ezzel nem lehet mit tenni, max kerülni az ilyen embereket.


"Például ha egy srác azt mondja, hogy szeret például művészeti galériákba járni, akkor azt csak is azért mondta, mert tudta, hogy te is szeretsz és csak be akar vágódni nálad."


Itt az első probléma. Ezt úgy írod mintha tényként lenne beállítva egy olyan dolog, ami igazából nem releváns.


"Van egy olyan hozzáállásom az emberekhez, hogy szerintem mindenki ilyen."


Itt egy újabb probléma, ez a hozzáállás sokak számára nem lesz szimpatikus, vagy a leendő barátnődhöz is majd úgy állsz hozzá, hogy ő is biztos csak érdekből tesz mindent??


"Én persze nem vagyok" - Na ezt mindjárt gondoltam, hogy te persze nem, de ami még ha így is lenne akkor ezt nem kellene mondogatnod.



Szerintem joggal oltják le a fejed, mert eléggé okoskodásnak hathat amit leírtál, és az is. Foglalkozz inkább saját magaddal és ne azzal, hogy te mint a mindent átlátó határozott Mr. Erkölcs vagy, aki rávilágít mások dolgaira, hogy ők mennyire felszínesek és stb... Különben meg ne hidd azt, hogy egyedül lennél azzal, hogy őszinte vagy, és nem csapsz be senkit stb..

2016. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Nem szeretem a cinizmust.

Sem férfitól sem nőtől nem veszem jó néven ha cinikus egyéniség.

Nagyon bosszantó tud lenni.

2016. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A cinizmust nehéz úgy tálalni,hogy ne legyen bántó,vagy lekezelő,de ha sok pozitív tulajdonsággal és intelligenciával párosul akkor lehet jó az összhatás.
2016. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem lányként/nőként szólok hozzá - bocsánat, ha valakinél ez most "főbenjáró bűn" akkor mélységes bocsánatkérés, de a cinikusság, cinizmus mindig is érdekes téma volt számomra.


Én is érintett vagyok a dologban, mivel amit eddig láttam "az emberekből" (de általánosító ez így, de most nem tudom hogy írjam jól körbe) az nem sok jóra enged következtetni. A kérdezőnek több dologban is igaza van. Sokan minimális gátlással használnak ki bárkit, megint mások meg is magyarázzák a dolgot "az nem úgy van ám!" és ez így riasztó.


Még rosszabb azok akik a pillanat hevében képesek mindenfélét mondani, és később annyira megváltozni, hogy simán ellentmondanak az akkori önmaguknak. Ez válásáok esetén tűnik fel. Akkor sokan (nemtől függetlenül) képesek azt az embert minél jobban padlóra küldeni akit állítólag szerettek...


De munkahelyi "barátságok" is megérnek egy misét. A munkahelyi "barátságokat" mindig idézőjelben kell kezelni. Kivéve azokon a szinteken ahol nincs miért vetélkedni vagy hadakozni (útépítő munkások, takarítók). Engem is nagy csalódás ért eddigi - kevés - munkahelyeimen. Csak azért voltak velem rendesek, mert volt valami "ellentét" két ember közt és mindkét fél magának akart megszerezni a vitás kérdésekben. Nem is bírtam sokáig, éreztem hogy mint ember nem számítok nekik.


Ami még bánt azok a levelezések hanyag kezelése másoknál. Simán előfordul, hogy többé nem írnak, mindenféle előzmény nélkül is. Még az is akin látszik az érdeklődés, az értelem... Van akinél úgy kezdem, hogy kiphatolom, hogy ő ilyen-e "neeeem neeem" aztán mégis eltűnnek.


Na jó, ez kicsit off volt (vagy nagyon?), de le kellett írnom. Kérem ne nagyon kövezzetek meg érte.


A cinikusság sokaknál nem vicc vagy "rossz szokás", hanem kialakult viselkedés a csalódások után. Sajnos sokunknál nagyon mély ez már.

2016. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Én persze nem vagyok, és ha valamit teszek, azt őszintén teszem és gondolom, nem csapok be senkit,"


Nyilván. Te nem. Te egyedül. Ez szerinted mennyire életszerű? Nem a cinikussággal van baj, hanem hogy nem tudsz logikusan gondolkodni.

2016. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, cinikusnak én is meglehetősen cinikus, csak nem ebben a "már előre lesajnálok mindenkit a p'csába, mert ÉN tudom, hogy az összes ember hülye rajtam kívül" formában.


"Sajnos ezt a lányok nem veszik észre. És inkább velük vannak mint velem..."


Szerinted mások irigységből való leszólásával mennyire számítasz egyedinek és erkölcsösnek a többi ember között? Ne haragudj meg, de baromi szánalmasnak találnék egy ilyen srácot.

2016. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy rÁjuk. Nem akarnék olyan lenni mint ők :)


Csak azt sajnálom én nem ütöm meg a mércét, és hogy egyáltalán ilyen értékrendek vannak a mai világban.

2016. szept. 2. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!