Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, első randi után ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első randi után ha a srác nem csókol meg az nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés
Feltéve, hogy oké volt a randi, jó hangulatú, nevetgélős. Vagy még tudtok várni a második randiig ezzel?
2016. szept. 22. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha a másodiknál sem történik semmilyen testi kontaktus (legalább a kezemet fogja meg, öleljen meg vagy akármi), akkor azt gondolom nem vonzódik hozzám eléggé és csak barátként gondol rám.
2016. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1


Ez azért érdekes, mert 1-2 randi nem elég szerintem, hogy eldöntsd, hogy működne vele a kapcsolat vagy sem. Nincs elég időd megismerni, vonzalom kialakulására meg még annyi sem. Szerintem legalábbis. Az viszont tény, hogy eddig egy lánnyal sikerült összejönnöm, akit már első randin megcsókoltam. Akiket nem, azokkal nem jött össze.

2016. szept. 22. 13:59
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted. Szerintem a vonzalom eldöntéséhez percek is elegendők, a kapcsolat működőképessége meg csak hetek, hónapok alatt derül ki.
2016. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Hát ha akkor találkoztok először, akkor igazad van. De ha ismerőst hívsz randira, akkor az egy tök más szitu.

Nálam bármilyen esetben ráér a második randiig.

2016. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
A #2 válaszolóval egyetértek. A vonzalom pár perc alatt eldől. Erre szokták azt mondani, hogy kémia, szikra vagy egyéb hülye valami... Ehhez nem kell több hét. A kapcsolat már más dolog, ahhoz több minőségi idő kell. De ha nincs meg a vonzalom felesleges több időt tölteni a másikkal.
2016. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3-as véleményét osztom.
2016. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Számomra igen, az. Főleg ha én vonzónak találom a pasit, és szeretném is. (Márpedig azért randizik vele, mert bejön. Logikus?)

Volt akivel ennek ellenére volt második randi, de elment a kedvem az egésztől. Sose lett belőle kapcsolat.

2016. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

számomra nem

bár az azért jó lenne, ha máshogy éreztetné, hogy nem arról van szó, hogy nem tetszem neki, csak nem akarja elsietni

2016. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most komoly? Első randin meg kell csókolni? Ez hihetetlen. Még akkor is ha netes ismerkedés után először találkoztunk? Nyilván ja, eljön randira, mert mit tudom bejön a képem neki, de mi van ha élőben mégsem jövök be?
2016. szept. 22. 16:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Dehogy kell. Akkor kerüljön rá sor amikor mindketten érzitek, hogy eljött az idő. Nem értem én sem, hova ez a nagy sietség. Én pl. nem tudnék egy vadidegennel akit pár órája ismertem meg személyesen.
2016. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!