Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak- ne írjak? Fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak- ne írjak? Fiúnak facebookon.

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút a munkahelyemen, de nem dolgozunk sokat együtt. Amikor először találkoztunk, már akkor szimpatikusak voltunk egymásnak, utána pedig egy összejövetelen egész este beszélgettünk. Ennek már három hete. A helyzet az, hogy mikor flörtölni próbált vagy nem vettem a lapot, vagy zavarba jöttem és nem mondtam semmit. Nem egy az anyanyelvünk, én még tanulom az övét, amúgy angolul beszélgetünk. Nagyon szívesen megismerném, viszont úgy érzem, elég hűvösen viselkedtem vele, így pedig ha eddig el akart volna hívni randira, valószínűleg már nem is merne. Pedig nekem nem is kellene randi, elég lenne, ha munkán kívül is beszélgetnénk, mert nagyon érdekes embernek tartom, ez pedig kölcsönös. Szóval ebben a helyzetben vagyok, én szívem szerint ráírnék, de nem akarok elhamarkodottan dönteni. Olyasmire gondoltam,hogy nem értem, miért nem tudtam ezt személyesen elmondani, de szeretném jobban megismerni.. de ez elég furán hangzik. Nem akarom konkrétan randira hívni, és mivel csak egy hét múlva találkozunk, azért tisztázni szerettem volna, hogy érdekel. Fogalmam sincs, mit tegyek. 21/l

2016. szept. 24. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán fogalmad arról, hogy mit is akarsz?
2016. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lenni vagy nem lenni?
2016. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, szeretnék vele randizni, de nem akarok ajtóstul rárontani. Csak annyi, hogy ne higgye, hogy nem érdekel. Szeretném, ha ő hívna el.
2016. szept. 24. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor tán nem írogatni kell, hanem ha legközelebb találkozol vele, akkor kezdeményezz beszélgetést, sőt a legjobb ha te hívod el egy beszélgetésre, ha már elcseszted...
2016. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az nem tejesen világos mi a tökömért akarsz külföldi csávóval randizni.
2016. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, mivel külföldre költöztem.
2016. szept. 24. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Értem, mondjuk akkor nyilván tisztában van vele, hogy neked új a helyzet, az anyanyelvét is csak most tanulod éppen, nem gondolom, hogy rosszul kéne magadat érezned.

Nyissál felé, de nem kell bocsánatért könyörögni, meg facebook-on bohóckodni.

2016. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy rám szántátok az időtöket :)
2016. szept. 24. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nyugodtan irhatsz neki facebookon. Abból legalább láthatja, hogy érdeklődsz iránta, viszont szerintem ne azt a szöveget írd le neki amit a fenti leírásban is írtál, egyszerűen csak érdeklődj felőle. Új neked a nyelv, új neked a hely, valahogy tereld erre a beszélgetést hátha megmutatja neked a környéket és még a nyelvet is gyakorolja veled ;) Sok sikert, ügyes legyél :)))

23/L

2016. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!