Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik nektek nem magától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek nem magától értetődő, hogy egy nő első randin bizonyos szintig félénk?

Figyelt kérdés
Mármint ha szívesen megfogja a kezed,ha te is,szívesen ad a szádra puszit,ha te is,mosolyog,megölel, beszélget,de még nem tud olyan sokat, mert nem oldódott fel teljesen, viszont aranyos,kedves,nőies. Baj ha nincs annyira közös téma elsőre?
2016. szept. 25. 10:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha elsőre nem tudtok vele sokat beszélgetni,utána már nem is érdekel,mert elkönyvelitek egy szerény kukának? És mi van,ha nem is szerény, hanem igenis vad, érdekes, stb,csak első randin épp zavarban volt??
2016. szept. 25. 10:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem teljesen rendben van, ha felenk, nem zavar. Megprobalnam megtalalni a kozos hangot, egyetlen randi itan biztos nem adnam fel, csak ha egyertelmuen visszautasito.

24F

2016. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Titusztitusz ***** válasza:
19%
Én nem problémáztam azon sohasem,ha az első randin még kicsit félénk volt a hölgy...DE CSAK ABBAN AZ ESETBEN ha ezt a dolgot őszintén elmondta,rögtön az első percben...Ez esetben fel is ajánlottam mindig,hogy "most akkor ne beszéljen egyikünk se, csak üljünk csendben és szokjuk egymást"...És így is tettünk...Volt úgy,hogy egy félórát is ültünk csendben,szó nélkül...És inkább arra koncentráltunk,hogy gyengéden simogattam a hölgy kezét,térdét,lábát,majd idővel a mellét is csókolgatni kezdtem,és a kezem is lassan egyre feljebb csúszott a szoknyája alatt...És mindezt teljes,néma csendben...Aztán amikor már mindkét félnél tetőfokra hágott az izgalom,hát hirtelen,mintegy varázsütésre el is tünt egyböl a kezdeti félszegsége a hölgynek...Nekem ilyen esetekben mindig ez volt a taktikám,és be is jött MINDIG...
2016. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Urbanizálódott állat ***** válasza:
69%

Titusz válaszán jót nevettem xD

Látszik, hogy gőze nincs a nőkről meg az is, hogy egy sötét alak :D Atya ég azok a tanácsok..kész kiégtem :D Na mindegy.


Szóval nem, nem baj ha az első randin nem vagy oldott, kicsit feszült vagy teljesen természetes dolog. Arról nem is beszélve, hogy nálam az a férfi aki az első randin már a bugyimban akar turkálni alap kuka.

2016. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Tituszt kezeltetni kellene, úgy érzem. :D


Elsőre nem csak a nők, de néha még mi férfiak is meg vagyunk szeppenve. Legalábbis volt már olyan első randim, ahol annyira oda voltam a hölgyért, és annyira szép volt, hogy kb pislogni tudtam csak. :D De ez sem mostanában volt.

Első randira nem igazán lehet úgy menni, hogy már ismered a másikat, teljesen meg vagy nyílva felé. Pont az a lényege, hogy ezt elérd. :) Szerintem aranyos, mikor egy nő eleinte kicsit félénk, mikor kicsit esetlen. :)


30F

2016. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tök aranyos, ha egy lány ilyen félénk, főleg ha közben látni rajta, hogy bejövök neki :) Mivel én sem vagyok egy nagydumás szórakoztatóművész, ezért én sokkal jobban örülnék egy iylen randinak, ahol nem csak a süket duma megy, hanem egyszerűen ott van mellettem, és érezzük, hogy vonzódunk egymáshoz. Bár sajnos általában a nők elvárják, hogy mindenről a férfi beszéljen folyamatosan, és ha nincs közös téma rögtön akkor kuka...

Exemmel is ilyen volt az első randi, hogy neten ismerkedtünk meg, és amikor élőben találkoztunk, kb egy mukkot nem tudtunk egymásnak mondani, de mégis működött a dolog, leültünk egy padra, megfogtam a kezét, aztán hozzámbújt, simogatgattam, aztán megcsókolóltam, és csókolóztunk, sőt aztán kis taperolás is volt :) És mindezt kb szavak nélkül, egyszerűen csak éreztük, hogy kívánjuk a másikat. (9 hónapig voltunk egyébként együtt)

Vagy titusztitusz sem írt hülyeséget, mert van ilyen.

2016. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gond, de azért ne csak én beszéljek egész végig. Ha amúgy nagyon szimpatikus a nő, akkor adok még pár találkát a dolognak, előbb-utóbb el kell kezdenie feloldódni, főleg mivel én eléggé kommunikatív, érdekes ember vagyok. :)
2016. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Titusztitusz módszere teljesen jó. Ha van közös vonzalom, és mát ismeritek egymást valamennyire a randi előtt, akkor semmi gond nincs ebből a simogatásból. Nekem már sokszor bevált. Aki azt hiszi, hogy ezt csak egy perverz állat képes megtenni, és a nők egyáltalán nem élveznék, az szimplán nem ért a nőkhöz egy cseppet sem.
2016. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Titusztitusz ***** válasza:
Szia 8-as...Örülök neki hogy időnként értelmes emberek is felnéznek erre a portálra,nemcsak embernek,férfinek nulla senkik...Akik a nyomorult,lúzer létüket csak mások köpködésével,meg leszavazgatásával próbálják kínjukban kompenzálni...Pedig leírtam már ezerszer:MINDEN,AMIT ERRE A PORTÁLRA ÍRNI SZOKTAM,MINDEN(!) SZEMÉLYES TAPASZTALATOKON ALAPUL...Ha másképpen csináltam volna BÁRMIT IS,úgy akkor nem azt írnám mindig amit,hanem mást...De mivel ÍGY VOLT mindig minden,hát leizélek minden lúzer hitetlenkedését,annyit se ér a személyük,meg a "véleményük"rólam,mint porszem súlya a szélben...De annak örülök,hogy ILYEN ÉRTELMES ILLETŐK IS JÁRNAK IDE,MINT TE,akik értik azt hogy miröl,és mit beszélek mindig...
2016. szept. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!