Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi volt a legbizarrabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legbizarrabb randiélményetek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Netes ismerkedés után Maci Laci jött értem. Halál komoly, tényleg ugyanúgy nézett ki.
2016. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Legalább piknikeztél vele egy jót azért?
2016. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Emberünk első randin közölte, hogy nem festhetem a körmöm, nem vehetek fel szoknyát (amit amúgy sem hordok soha) és hogy ha összejövünk, akkor nem lehetnek barátaim és csak azt a ruhát vehetem fel, amit ő meghatároz... nem lettünk egy pár :D
2016. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Anno megbeszéltem egy vakrandit egy csajjal, a leírása alapján normál testalkat, szép arc, stb. Hát az hagyján, hogy minimum 100 kg volt, de még a hasonló súlyú barátnőjét is elhozta a randira. :) Ketten kitalálták, hogy üljünk be egy pubba.. kora délután. Mi hárman voltunk csak, az egész hely üres volt. Jó pár kínos perc után szerencsére egyik barátom autója "véletlenül" lerobbant, így mennem kellett. :D
2016. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy lány a randin teljesen pszichopatán viselkedett.


2 órán keresztül ugyanazzal a monoton hangtónussal beszélt. Mint egy robot a filmekben. Volt hogy mosolygott, volt hogy más embereket elvileg izgatottá tevő témákról beszéltünk, volt hogy más emberekről mérges dolgokat mondott, de a hangja sosem változott. Mint egy robot...


Valamilyen média szakos egyetemista volt és mondta hogy TV-nél akar majd dolgozni. Majdnem 30 fokos délután volt, ő meg fekete kosztümben jelent meg és azt mondta NEM suliból vagy munkából jön, hanem nála ez jelenti a "casual" viseletet.

Amilyen úton haladt, tényleg ügyes médiapszcihopatává fogja így képezni magát.

23/F

2016. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!