Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nyomulós lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nyomulós lány létemre nekem utazni 4 órát egy fiúhoz, azért hogy lássam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel több mint 1 éve beszélgetek facebookon. Nem azt mondom, hogy sűrűn.....de az érdeklődés kölcsönös egymás iránt. Keveset volt itthon, mivel külföldön tanult, így csak párszor találkoztunk egymással. A szüleit jól ismerem, nagyon jóban vagyok velük.

A helyzet az, hogy egy alkalommal lefeküdtem a sráccal...azóta mégjobban odavagyok érte! Most ősszel haza jött (valszeg még fél évre majd vissza fog menni pénzgyűjtés céljából), viszont elköltözött 4hónapra az ország másik felére szakmai gyakorlatozni és csak 2 hetente jár haza. Múlt hétvégén, amikor itthon volt eljött értem a munkahelyemre, haza vitt és megint megtörtént szex, másnap progit csinált, szóval valószínüleg nem csak egy oldalú a dolog, DE mégis úgy érzem, mintha annyira nem lennék neki fontos, mert amikor visszamegy dolgozni, nem keres minden nap. Van hogy 1 hétig nem is beszélünk.

Sokszor mondta már, hogy elmehetnék hozzá, mert velem szeretné felfedezni azt az új helyet ahová költözött, illetve jól is esne neki..... Sokat agyalok ezen, hogy menjek vagy sem. Jó lenne jobban megismerni stb..és ott lenne erre igazán lehetőség, csak mi ketten lennénk.

Viszont nem kur*ás, vagy nyomulós ez? Az a baj, hogy nem vagyok benne biztos, hogy ő is komolyan gondolja kettőnk között ezt az egészet..Nem a fiúnak kellene a lány után tepernie?


22/L



2016. szept. 25. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Huhh. Ha azt mondom h srác létemre egyetem mellett a barátnőmmel hetente beszéltem, akkor elhiszed h lehet h fáradt és nincs ideje?


"Nem a fiúnak kellene a lány után tepernie?"

21. század, nem.

2016. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Szexkapcsolatban vagytok amit ő ennek könyel el ezért nyilván nem fog utánad tekerni még ha te többet is akarsz...
2016. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Fish1 ***** válasza:
100%

Szerintem részéről csak a szexről szól a dolog. Az elmehetnél hozzá felfedezni a helyet dolog simán lehet csak ürügy is arra, hogy megint szex legyen.

Egy szerelmes ember szerintem másképp viselkedik.

De miért nem kérdezel rá nála, hogy részéről mi a helyzet pontosan?

2016. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, de nem adott konkrét választ, csak hogy ő sem tudja pontosan.... vonzódik hozzám, de ugye vissza fog menni külföldre minimum egy fél évre (de lehet folytatja még az iskolát ott, megy msc-re és akkor az még +2év)
2016. szept. 25. 23:19
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Dugópajti, aki házhoz is jön. Me gusta.
2016. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:(
2016. szept. 25. 23:31
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a srác sem rosszindulatú, és te sem vagy k.r.v.a. Egyszerűen arról van szó, hogy a srác ingázik ide-oda, ebbe pedig nehezen fér bele egy rendes kapcsolat. Te viszont kényelmes szex- és szabadidőpartner vagy számára, amikor éppen otthon van. Ha komoly kapcsolatot akarnál ezzel a sráccal, akkor teljesen az ő céljaihoz kellene alkalmazkodnod. Te tudod, hogy ez megéri-e neked, de szerintem találnál olyan fiút, akivel nem kellene feladnod az életedet.
2016. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem tudom, én a helyében örülnék neki, látnám hogy érdekellek, de az ő fejébe nem látunk bele. És nem, nincs törvénybe foglalva csak a srác teperhet, gond nélkül mehet az fordítva is.
2016. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az en baratom kb. 2 ezer kmre el tolem, atszallassal kb. 6-7 ora, abbol 3 ora repules, es volt idoszak, amikor ezt 3-4 hetente megtettem (neki munka es vizum miatt sokkal bonyolultabb lenne), de ilyen helyzetben egy centit nem utaznek.
2016. szept. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A srác helyében örülnék neki, hogy még utaznom sem kell a dugásért. Azt azért jobb, ha tudod, hogy ennél többet nem lát benned.
2016. szept. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!