Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés

Egy csajjal írkálok már egy jó ideje, eleinte minden jól ment, érdeklődött stb. meg volt az összhang. Megbeszéltük hogy találkozunk, volt több konkrét időpont is fixálva de egyszer sem jött össze. Többször is írtam neki hogyha nem akar akkor mondja meg, nem sértődöm meg vagy valami. Ezekre azt válaszolta mindig, hogy akar csak nincs ideje, meg fél is blablabla.

Nekem meg időközben elegem lett abból hogy mindig csak hiteget, és egyre kevesebbet is írt vissza, ezért ma este megírtam neki, hogy írja meg végre mit akar. Ennél azért kicsit szebben fogalmaztam, de a lényeg hogy úgy érzem nem érdeklem őt, és ha ez így van akkor mondja meg hogy hagyjam békén, ne próbálkozzak feleslegesen. Egyelőre nem írt vissza, lehet nem is fog már, mert elég sértődékeny.

Szerintetek jól tettem hogy ezt írtam neki?



2016. szept. 25. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, kifogásokat keres. Aki akar látni, az 10 percre is összefut veled.


17/L

2016. szept. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, többet ne írj neki. Ha akar valamit majd keres. Nem érdekled igazán, különben ráérne.
2016. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ne aggódj miatta. Ha érdekelnéd, akkor tényleg éreznéd, mert próbálna a kedvedben járni, amivel csak tud. De a leírtak alapján csak unaloműzésre vagy neki jó.
2016. szept. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!