Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kevésbé szép lányok többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé szép lányok többsége miért kedvesebb közvetlenebb mint a szép lányok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a szépség relatív, de azért meg lehet különböztetni egy kicsit ducibb lányt átlagos arc-al egy jó alakú sportos csinibabától tökéletes hajjal és arcvonásokkal. Valahogy az utóbbiak sokkal kimértebbek velem, nem igazán lehet beszélni velük.
2016. szept. 26. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Én a magam részéről tudok beszélni, hogy én miért vagyok kedves duciként, olyanként, aki magát nem tartja szépnek. Pont mert én kevesebb bókot kapok, és látványosan kevesebben kedvesek velem, mint a szép lányokkal, illetve hogy sokan még ha nem is olyan közegben találkozik velem, hogy arra lehessen gondolni, hogy párkapcsolat meg kinek mi jön be, akkor is fintorogva néznek rám (bolt, hivatal) csak mert nem vagyok az ő ízlésüknek megfelelő... pont ezért tudom értékelni, ha vki emberként bánik velem, és pont ezért vagyok mindenkivel, aki megérdemli (nem tett velem semmi rosszat és jó fejként áll hozzám), mert tudom, milyen érzés az, amikor nem.


Egyes szép lányok meg kb. kicsi koruktól megszokják, hogy tök mindegy, mit csinálnak, akkor is lesz legalább 10 ember, aki a talpát nyalja akkor is, ha egy bazi nagy paraszt, csak mert szép és menő mellette lenni.


DE. Ettől ez sztem még nem általános. Csúnya lányból is van flegma, nagyképű (ugye ez egy védekezési mechanizmus az őt ért dolgok ellen... meg van olyan is, aki ennek ellenére ugyanolyan jól érzi és szépnek érzi magát a bőrében, mint egy modell)... és szépből is van kedves vagy önbizalomhiányos is. Ez leginkább társaság és nevelés kérdése.

2016. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló okosan leírta a lényeget.
2016. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ducibb lànyként teljesen meg tudom erősíteni, amit az első ír. Nem vagyok hozzászokva, hogy kedvesek velem az emberek, ezért nagyra értékelem, ha valaki az.
2016. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 E.Gábor85 válasza:
Minden emberben van egy értékmérő rész az agyban. Egy lány minél többet ad magára a megjelenésére annál kifinomultabb ez a része. A kimértség vagyis a "lenézés" egy plázacicánál hamarabb előfordul mint egy duci lány esetében. Ha nem ütöd meg a szintet amit elvárnak tőled ne lepődj meg az ilyesmin. Persze a kivétel erősíti a szabályt.
2016. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert ha a szebbek kedvesek, azt többen félreértik és kezdenek nyomulni, mint a kevésbé szépekre.
2016. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert próbálnak pasikat behálózni. Amúgy nem azok csak erőlködnek:)
2016. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert a kedvességgel próbálják jobban kompenzálni hogy kevesebb férfinak tetszenek és azoknak is kevésbé. Remélik majd ettől tetszenek jobban
2016. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Szokásos. Egy újabb nem szép kövér lányok földre szállt angyalok, szép csinos lányok megtestesült gonoszok kérdés. :')

Nem unjátok még?

2016. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem értem mit kell ezen ennyit agonizálni.

Volt rajtam 20 kg plusz, akkor is MINDENKI kedves volt velem, tudtam pasizni, nem voltam egy igénytelen ronda állat. Most is ez a helyzet, 20 kg mínusszal.

Én is mosolygós vagyok/voltam ès mások is azok velem.


Nem lehet, hogy ti vagytok túl frusztráltak ès láttok bele mindenfèle hátsó szándékot egy sima köszönésbe is a paranoia miatt?


Senki nem foglalkozik azzal kinek mekkora a valaga vagy a hasa...

28N

2016. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt megerőssíteni tudom. Férfiként. Persze van kivétel, ne álltalálosítsunk azért.

Most újból ismerkedek, főként neten, cheten, kép nélkül. Egy jó ideig elbeszélgetünk, bejövünk egymásnak, aztán képcsere.... Akkor ugye eddig amit kaptam képet mind kövér nőktől volt. Nem duciktól, mert azzal nincs bajom, hanem kövérektől. Személyesen is van egy nő aki elég duci vele tök jól egyetértünk, kedves, jól el szoktunk beszélgetni. De tudom nem lehet semmi, mert nem az esetem. El lehet ítélni emiatt, de olyanhoz nem tudok vonzódni aki nem tettszik külsőre. Mégha belsőre tökéletes is.

2016. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!