Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt nem túl régóta. Nagyon aranyos és bejövök neki, viszont egyiken sem vagyunk beszédes típusok ezért keveset beszélünk. Amikor találkozunk nem jut eszembe semmilyen téma amiről kérdezhetném. Tudnátok mondani pár témát, amin keresztül jobban megismerhetnénk egymást?

2016. okt. 6. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Google a barátod ebben, randit meg olyat válasszatok, amin nem kell sokat beszélni (mozi, valami sport, múzeum....)
2016. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de én szeretnék vele sokat beszélgetni, csak nem tudom hogy indítsam el...
2016. okt. 6. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten csendesek vagytok, az így is fog maradni.

Lehet erőlködni, de kifullad a dolog.

Család, barátok, politika, történelem, emlékek, iskolai - munkahelyi dolgok, tervek, célok, sikerek, kudarcok, értékrend, szokások, zene, hobbi....

2016. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem azért írtam, mert sok az időm, azért mert tapasztalatból beszélek. Én is keveset beszélek, akkor szólok, ha kérdeznek, ez randikon is így van. Ezért mentem 1. randikra bowlingozni, közben tudsz arról beszélni, hogy milyen béna/ügyes voltál éppen, más sportokról, vagy ha nem ismertem előtte valakit, akkor az alap dolgokat. Utána könnyebben megy a beszélgetés, mert már van valami közös emléketek, csináltatok valamit együtt, ami közben nem kellett idegeskedni, hogy már 8 mp-e csend van. A párommal is így kezdtük, ő sem egy nagy szószátyár, de sosem éreztem ezt mellette kellemetlennek, még a legelején sem, és fokozatosan többet kezdtünk dumálni.

A témákban pedig még mindig a google segítségét ajánlom, mert hiába írjuk, hogy beszéljetek politikáról, ha nem érdekel egyikőtöket sem, vagy építészetről, ha nem értetek hozzá, de akkor a suli is lehet gázos téma, ha kiközösítettek, ugyanúgy a család is, ha apád alkoholista. Ezt nem tudhatjuk. Találj valamit, milliónyi dologról lehet beszélni, és nem kell a macskákról beszélni 3 órát, ha azzal kezdtetek, át lehet térni akármire.

2016. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!