Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráírhatok random fiúkra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírhatok random fiúkra, ha tetszem nekik? Milyen kezdőlökettel?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam a barátommal, és most szeretnék ismerkedni - nem rögtön kapcsolatra vágyom, egyelőre csak beszélgetnék. Van néhány olyan fiú, akik a kapcsolatom alatt (vagy már előtte is) megtetszett nekem, és a kapcsolatom alatt nagyon sokat lájkoltak nekem facebookon. :D (Ez gyerekesen hangzik, de sztem aki ennyit lájkolgat nekem, mikor csak látásból ismer, akkor annak nem lehetek közömbös.) Van olyan is, akiről az egyik közös ismerősünk mondta, hogy tetszem neki. Mit gondoltok, nem lenne gáz, ha én lányként írnék nekik, és ismerkedést kezdeményeznék velük? És hogyan kellene kezdeni? Sosem csináltam ilyet, mert mindig írtak maguktól a fiúk, de most azt hiszik, hogy van párom, mert éveken keresztül volt.

22/L


2016. okt. 15. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lájkolj te is valamit, aztán esélyes, hogy maguktól is rád írnak. Ha nem, akkor írj rájuk. Csajként ez egyszerű, ne parázz! :)
2016. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ez durva, hogy a lányoknak tényleg ennyire egyszerű az egész, még azt is eldöntheti, hogy ő ír-e, vagy pedig csak posztol valamit és vár...
2016. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2., azért ne hidd, hogy minden fiúval így van. :D Akik nagyon bejönnek, azok általában nem írnak rám.
2016. okt. 16. 00:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Óriási elvárásoknál általában ez szokott lenni a helyzet! :D Te legalább őszinte vagy.
2016. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!