Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi mindenkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi mindenkivel kedves és barátságos, honnan lehet tudni, hogy ki a kiszemeltje? Többi lent.

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, most kezdtem diploma után dolgozni. Nagyon megtetszett az egyik munkatársam (33/F), aki eleinte segített a betanulásomban, de a mai napig ha segítség kell, leginkább hozzá fordulok.


A helyzet viszont az, hogy ő mindenkivel nagyon nyitott, kedves, viccelődik, általában velem is. Én kicsit zárkózottabb vagyok, idő kell ahhoz, hogy megnyíljak és elcsevegjek emberekkel, főleg olyanokkal, akik megtetszenek nekem. De esetében nem tudok dűlőre jutni. Elég gyakran érzem, hogy engem néz, amikor lehetősége van rá. Amikor másokkal viccelődik, tréfálkozik, néha lopva rám néz, hogy én is nevetek-e rajta.

Azt viszont megfigyeltem, hogy míg másokkal így viccesen lökdösődik, addig velem nem csinálja, csak nézi, hogy én nézem-e, amit csinál.

Na meg hogy ha problémám adódik (vagy ha nem, akkor is) jön, elmagyarázza, segít, ha nem is kérem.

Nem tudom, mit gondoljak erről, merjek-e tovább úgy nézni rá, mint férfi, vagy egy sima kezdőt pátyolgat, mert nála ez a természetes.



2016. okt. 16. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Egy ilyen extrovertált emberről bízvást feltételezheted, hogy amennyiben tetszel neki, kezdeményezni fog.
2016. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nem feltétlenül igaz, amit az első ír. Láttam már arra példát, hogy valaki abszolút extrovertált volt, mindenkivel nyitott volt, vicces, bőbeszédű, de ha nőknél való kezdeményezésről volt szó, akkor már bátortalanabb volt.

Kérdező, szerintem próbálj meg jeleket küldeni felé, hogy tudja, érdekel téged, így legyen mersze lépni feléd!

2016. dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Férfi dolga kezdeményezni, ha ennyivel esetleg nem tud szembenézni akkor meg pff. Akkor majd a kapcsolati problémákkal higy küzd meg, így eléggé halott a dolog.
2016. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!