Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen lány vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Neten megismertem egy lányt nemrég, és olyanokat ír magáról, hogy nagyon félénk, nincsenek barátai, többször összetörték a szívét emiatt folyamatosan depressziós és állandóan arra gondol, hogy öngyilkos lesz. A kommunikációja is olyan furcsa, nagyon hallgatag, szinte csak szavakban válaszol.

Viszont a képekről amiket feltett nem ez jön le azokon egy nagyon szép, mosolygós, életvidám lány van.


Szerintetek ez most valami szivatás, vagy létezik ilyen?


2016. okt. 17. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
A legtöbb ilyen lány sajnáltatja csak magát, bead egy maszlagot, de egy másik pasira már lehet h egyből ugrana mint egy párduc.
2016. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Jótanács: a mindenki olyan képet tesz ki, amilyet akar, sokszor köszönő viszonyban sincs a valósággal.

Sokan a képen fiatalnak és vékonynak látszanak, élőben meg kövér és 35. Most komolyan kérdés, hogy tud-e mosolyogni egy fénykép kedvéért?!


A kommunikációt, főleg hosszasan, már sokkal nehezebb megváltoztatni. Úgyhogy inkább azt hidd el, amit írt.

2016. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha igaz amit ír, menekülj, ha hazudik, akkor is menekülj!!!
2016. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam egy időben, de minden képemen mosolyogtam :D
2016. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért azt is tegyük hozzá, most szinte minden kamasz az öngyilkosságon gondolkozik.

"túl vékony vagyok, már az öngyilkosságon gondolkodom."

"csúnyán nézett rám az eladó, már az öngyilkosságon gondolkodom."

"megbántott a pasim, már az öngyilkosságon gondolkodom."


Ez egyrészt divat is (mert ettől hű de komolyan gondolom) másrészt meg a kamaszok teljesen háborúban vannak önmagukkal, a világgal, kb minden bántja őket.

2016. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivel ez a felnőtt párkapcsolatok témakör, nem gondoltam volna, hogy le kell írni hogy se a lány se én nem vagyunk már tinik.
2016. okt. 17. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Tini alatt olyan 25 éves korig gondoltam, amíg tanul egy lány és a legnagyobb problémája, hogy magát utálja.


Ha viszont már idősebb nőről van szó, akkor ez elég ellentmondásos. Lehet komoly depressziója van, esetleg történtek vele tragédiák korábban. Te tudok, mit tudsz kezdeni az ilyen hozzáállással.

2016. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!