Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire működhet? Ismeretl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire működhet? Ismeretlen lány leszólítása az utcán és utána randira hívás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jó, nem az a teljesen ismeretlen lány, mert néha napján látjuk egymást, ugyanis egy utcában van a munkahelyünk. Hát mit ne mondjak eléggé megtetszett.


Szóval látásból ismer már, szeretném megszólítani az utcán. Pár mondat után elhívhatom randira, ami egy későbbi időpontban lenne? Vagy ez tolakodó? (Ha jól tudom, akkor nincs barátja)


2016. okt. 18. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát figyi, egy próbát megér. A legrosszabb, ami történhet, hogy nemet mond. Azt viszont érdemes lenne előbb "megfigyelni", hogy hogy reagál rád. Mosolyog, esetleg pirul, szemeztek-e... stb., tehát megvannak-e az alapvető jelei, h szimpatikusnak talál/tetszel neki. Ha igen, akkor nyugodtan szólítsd le! ;)
2016. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%

Ha észvesztően jóképű és fiatalos vagy, akkor talán.

Vagy, ha látja a közelben a BMW-det.

2016. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek. Én sosem mertem utcán senkit leszólítani, pedig jól nézek ki. Hajrá!
2016. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát ha elmegyünk egymás mellett, akkor néha felém pillant. De persze ezt nem tudom, hogy azért teszi, mert mondjuk szimpi vagyok neki, vagy csak azért, mert megnézte, hogy ki megy el mellette az utcán.


Akkor szerintetek nem jó ötlet?

2016. okt. 18. 12:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nah, akkor egyetlen női válaszolóként: működni működhet, de sztem ez túl kevés ehhez. Rendszeresen látod? Próbáld felvenni vele a szemkontaktust! Ez legyen az első, ha már rendszeresen szemeztek, mosolyogtok egymásra, akkor megvan az alapvető szimpátia. Amíg ez nincs meg, én pl. tutira nemet mondanék egy random vadidegennek. De ha ez megvan, rendszeressé válik, elér egy olyan szintet, hogy már automatikusan keresem a buszmegállóban (pl.), már várom, hogy meglássam, stb., az már egy olyan valami, "alap", ami jelentősen növeli a siker esélyét a későbbi leszólításnál.
2016. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát a gondolatom nem aratott osztatlan sikert :) :(


Akkor megkérdezem másképp:


És ha azt kivesszük a sztoriból, hogy elhívom randira? Tehát csak megszólítanám, bemutatkoznánk egymásnak, beszélgetnénk pár mondatot és elköszönnénk egymástól.


Aztán mondjuk még az utcán találkoznánk párszor a későbbiekben és ekkor hívnám el randira?

2016. okt. 18. 13:03
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, kb. 5. leírta, én is nemet mondtam random vadigennek. (Néha egy busszal jártunk évekkel azelőtt. Nagyon néha, a barátnőm mesélt róla akkor is, azért jegyeztem meg). Az utcán meg közöltem,hogy nem...erre:hova megyek?? hát a pasimhoz, hova...ha már egy vadidegen bemutatta, mennyire bolond
2016. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jaja, akkor szólítsd le valami ürüggyel. kérj tőle zsepit.
2016. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szemkontaktus, mosoly...

Egyetértek az 5-össel, vadidegennek én is nemet mondanék így.

2016. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szóval ezzel a módosított szöveggel többre mennék?
2016. okt. 18. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!