Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gyomorideg, izzadás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyomorideg, izzadás és rosszullét sok embernek az első randi? Nem arról lenne szó, hogy az emberek végre jól érzik magukat?

Figyelt kérdés
Mindenhol olvasom, hogy sokan rettegnek, ódzkodnak az első randitól, rosszul vannak, remegnek, izzadnak, alig mernek elmenni stb. Miért van ez? Nem pont hogy el kéne magunkat engedni olyankor, és élvezni minden percet? Csak kérdezem (nem voltam még randin sajnos).
2016. okt. 18. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az első randi sokszor, sokaknál nem erről szól, hanem arról, hogy mindenképpen bevágódjon a kiszemeltnél, megfeleljen neki... stb. Ez a megfelelési kényszer elég komoly méreteket is ölthet, aminek a leírt tünetek a következményei.
2016. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert esély nyílik arra, hogy valami jó alakulhasson ki egy nekik tetsző emberrel, ez nyomást helyez rájuk, mert nem akarják elszúrni, de ugyanakkor a legjobb arcukat kell mutatni, mint valamiféle vizsgán. Teljesen természetes emberi reakció.
2016. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akinél ezt érzitek az pont nem jó!

Kényszer....

Görcsös megfelelés...


Nem! Ezek negatív dolgok.

Pont, hogy nyugalmat és természetességet kell ilyenkor érezni!

2016. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis, hogy valamennyire izgul az ember, vizsgadrukk. A legutobbi elso randim elott meg kellemes izgatottsagot ereztem, de nem gorcsosen, egy belso hang azt sugta, hogy minden jo lesz, igy orom jart at, orom+izgatottsag. Ez olyan hogy van hogy pl. Kirandulas elott is izgulsz meg az eskuvod napjan is, meg ha valakit meglepsz ajandekkal es igazan fontos hogy oruljon neki, akkor is izgulsz, hogy tetszeni fog e, szoval egy csomo pozitiv izgalom. Egyesek nem tudjak kontrolalni, es atfordul gyomorgorcsos izzadasba.
2016. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én valahogy sosem idegeskedem ha találkozok egy nővel. Inkább örülök, és csak simán önmagamat adom.
2016. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!