Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme, ha van barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme, ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Mindannyian voltunk már szerelmesek. Nekem most egy foglalt srácba sikerült belezúgnom. :( A barátnőjével heti 1 napot tölt, velem viszont mindennap órákat beszélget neten, és mindig ő keres. Az elején azt hittem, néha egymásra írunk majd, flörtölgetünk picit, és mikor véletlen összefutunk, akkor is. De nem így van, úgy érzem, ez már részéről is több, hiszen miért foglalkozna velem ilyen sokat, ha csak erről szólna az egész? Mivel messze lakik, nem is találkoztunk még mióta ennyire belelendültünk a beszélgetésekbe, de kilátásban van már egy tali. Szerintetek hogy gondolja ezt az egészet? Mit akar tőlem? Mikor szóba jött a téma, annyit mondott, hogy "valóban van barátnőm, de nagyon érdekelsz". Mit csináljak? Eléggé őrlődöm.

23/L


2016. okt. 19. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég gusztustalan... Csak szegény barátnőjét sajnálom, hogy hülyére veszitek... Gondolod, hogy a srác majd veled nem fogja ezt eljátszani, ha feltűnik egy új lány?
2016. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kiakar probàlni téged is amelyiktek jobb azt vàlasztja..

Nekem nem kellene olyan aki foglalt nem ronditok én bele a dolgaikba..

2016. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amugy igen..anyum is anno azt mondta "ha otthagynà a csajàt miattad akkor majd ezt veled is bàrmikor megtenné ..lecserélne egy fiatalabbra egy jobbra egy szebbre egy okosabbra.."
2016. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinted milyen pasi az, aki ezt teszi a barátnője mellett? Veled is ezt fogja majd.
2016. okt. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha így közölte veled, hogy "valóban van barátnőm, de nagyon érdekelsz" szó szerint ezt jelenti. Van barátnője, ez a tény, de emellett összejönne veled is. Ergo szeretőnek szeretne. Nem akar szakítani, ezért közölte a tényeket, és emellett szeretne téged is megdönteni...aztán majd meglátja, hogy kit tart meg, esetleg mindkettőt.

Elég gusztustalan.

2016. okt. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Mivel messze lakik, nem is találkoztunk még mióta ennyire belelendültünk a beszélgetésekbe..." - es szerinted melletted az eleve keves talalkozas lehetosegevel, mennyi idobe fog telni, amig jon a te helyedre is egy ujabb? Az ilyen fereg jellemu emberekbe hogyan tudtok beleszeretni? Nokent nem ertem, aztan jon a szenvedes, mert olyan emberekkel vagytok egyutt, akiket szora sem kell meltatni.
2016. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!