Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi pénzt vigyek magammal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt vigyek magammal? Programokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megismerkedtem egy fiúval neten, már 1 hónapja lebeszéltünk egy találkozást (öszi szünet, suli miatt). Több mint 250km-re lakik ezért nem akármelyik nap találkozhatunk. Budapesten találkozunk, de én megyek fel mivel ő nem tud, illetve pesten csak nagyobb a választék. 18 éves lány vagyok ő egy hónap múlva lesz 18. Autó rajongó mint én, de csak első randi lesz szóval gokarton gondolkoztam, de ő szinte minden nap azt csinálja mivel versenyszerűen jár. Meg nem is lenne ideállis gondolom pont egy gokartozás. Mozin gondolkoztam, de inkább beszélgetnék vele minthogy 2 órán keresztül szótlanul üljünk egymás mellett, ha már ennyit utazok. Esetleg séta vagy üljünk be valahova? Sajnos nem vagyok jártas pesten. Semmiképpen nem szeretném, hogy ő fizessen nekem magamnak szeretnék mindent. Nem mintha a pénz gond lenne, mert nem csak mégis mire számítsak. Egy húszas elég? Budapesti helyeket tudtok írni? Ha valakinek van valami jó ötlete, és tudna segíteni azt nagyon megköszönném:) 1 hét múlva lesz a " nagy nap". Köszönöm, hogy végigolvastad :)
2016. okt. 20. 02:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ajánld fel, hogy fizetsz, de ha ő ragaszkodik hozzá akkor engedd neki. Gondolom nem akarsz első látásra makacs amazonnak tűnni.

Oké, hogy szeretitek az autókat, de első randinak valami beszélgetős hely kellene. Nézd meg, van-e véletlenül BP-en valami autókiállítás esetleg. De én inkább sétálós, beülős, beszélgetős helyet választanék.

- Margitsziget

- Feneketlen tó

- Citadella

- Liget

Pl a Ligetben, séta közben beülhettek egy forró csokira valahol, ehettek egy lángost, szóval igazán jó kis randit lehet belőle csinálni.

Mondjuk azt nem értem, hogy te vagy a lány, ő a budapesti, te utazol fel 250 km-re és még neked kell programot kitalálni?

2016. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem kell gondolkodni a programon. Az első randin a férfinak kell kitalálni a programot. Neked csak rá kell bólintani vagy mondod, hogy még gondolkodjon kicsit.

Legyen annyi pénzed, hogy ha gyökér a srác, akkor haza tudj menni meg magadnak mindent ki tudj fizetni.

2016. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üljetek be egy teaházba, vagy kávézóba, nagyon jó kis elvonulös helyek vannak, ahol órákat lehet beszélgetni :)

Írd be, hogy "teázó budapest" és rengeteg találatot ki fog dobni. Cikkek is vannak a legjobb helyekről, illetve képeket is meg tudsz nézni, hogy melyik a legszimpatikusabb.

A mozi szerintem sem jó ötlet, nem tudtok beszélgetni, filmet bámulni meg otthon is lehet egyedül, nem kell ahhoz 250 kmt utazni :)

22/L

2016. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszömöm szépen a válaszotokat! :)
2016. okt. 20. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha utazni se képes és ráadásul az ő városában lesztek akkor találjon már ki ő valamit... :"D


20as bőven elég, sőt, még egy 5ezres is ha esetleg beültök valahova esztek-isztok (süti, kávé, de még egy normálisabb étterembe is elég) de ha téged megnyugtat, legyen nálad 20as, csak ne egyben.


ha ő mondja hogy meghív, ne erősködj hogy de te fizetsz mert akkor lehet azt hiszi te nem is randinak szántad.

2016. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az ő városa. Csak neki pest van közelebb azért mondtam, hogy akkor legyen pest. Nem tudom miért nem az ő városába megyünk ezt ne is kérdezzétek :D Nem tudom én kellemetlenül érzem magam, ha ő fizetne nekem. Illetve azt írta nekem, hogy egy kajára meghív valahogy szed össze annyi pénzt. Na most vagy nincs pénze vagy szórakozik. Esetleg célozgat? Így rossz mert gondolom ő se ismeri annyira pestet éd tőlem kérdezte, hogy mit csináljunk.
2016. okt. 20. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:

fú.. ez a 'valahogy szed össze pénzt' nagyon gáz. na mindegy.


helyek:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


itt van mindenféle :) már ha beülős helyekben gondolkodtok.


de amúgy mehettek bowlingozni, biliárdozni, szabadulószobába... remélem segítettem :D

2016. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"valahogy szed össze annyi pénzt" tényleg gáz...konkrétan az orrod alá dörgöli, hogy te neki pénzbe kerülsz...jajj meg ne szakadjon már szegénykém...Hát nem tudom ezen kívül milyen a pasi, de nekem ez a többszáz km utazás hozzá meg ez a beszólás már kezd sok lenni.
2016. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!