Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegenre ráírhatok úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegenre ráírhatok úgy, hogy "láttalak múltkor"?

Figyelt kérdés

Végülis nem teljesen idegen a srác, mert régebben egy suliba jártunk, de sosem beszéltünk, csak néztük egymást. Itt lakik 2 faluval arrébb. Gondolkodtam rajta, milyen kezdőmondattal tudnék írni neki (mivel személyesen nem szoktunk találkozni, így csak facebookon tudok), de nem jutott eszembe semmi, amivel mernék próbálkozni. Aztán eszembe jutott, hogy pár héttel ezelőtt láttam a falumban autóval, mert előttem ment. (Egyébként már 2-3 éve nem láttam a fiút.) Szerintetek ezzel a témával el lehetne kezdeni a beszélgetést? Nem lenne gáz, ha ezzel kezdenék? Bár ez már nem most volt, hanem pár hete, de jobb ötletem nincs. Mondanám neki, hogy láttam múltkor, megdicsérném a kocsiját, és ebből már tutira elindulna egy beszélgetés, ha tetszem neki. Egy ismerősre simán ráírnék, de vele sosem beszéltem még. Szerintetek jó ötlet?

22/L


2016. okt. 20. 04:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. okt. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köszönni illik..
2016. okt. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy jól láttad-e a múltkor hogy ő ment előtted abban a szuper .....autóban? Kérdezz rá hogy már így vette vagy ő rakta rá a spoilert/felnit/matricát/bólogató kutyát?
2016. okt. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy kezd el ugratni, hogy majdnem elaludtál a volánnál, olyan lassan ment, nem használt indexet, nagy ívben kanyarodott jobbra, lemoshatná a szélvédőt, vagy hasonlók. De ebben az esetben ne ezzel nyiss, csak annyival, hogy előtted ment, majd amikor visszakérdez (pl. Igen? - kn valami hasonlóan kreatív válaszra számítok), akkor kezdheted egy picit óvatosan szapulni. Tudom, óvodás dolog, de csak annyira, mint facebookon ismerkedni. :)
2016. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem kezdeném ezzel, mert igazából nincs jelentősége, hogy láttad-e és mikor és kicsit kukkolós fíling is.
2016. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én egyetértek ötössel, én frászt kapnék, ha valaki így figyelgetne. Annyira senki se fontos, hogy hülye indokokkal ráírjak..ha az élet nem úgy rendezte, hogy beszéljünk, nem kényszerítem, biztos oka van.
2016. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülnék, ha rám irnának, akár így is. :)
2016. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!