Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem első randira az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem első randira az angolul beszélő izmos nőt?

Figyelt kérdés

Ez egy pláza volt, ahol 1 amerikai kolléga testépítő fehérjét akart venni, én meg tolmácsoltam, az eladónő meg ránkcuppant, angolul dumált azt hitte hogy én is USA vagyok.

Az igazi amerikai elment, a csaj 25 percen keresztül bárgyún vigyorgott, még a legrosszabb poénjaimon is, el fogom tudni hívni, de hova?



2016. okt. 20. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Vidd a BioTech (USA) boltunkba, hátha jót nevet a menőségük visszaélésén.
2016. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A második tagmondatot légyszi magyarul is!
2016. okt. 20. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valami olyan helyre, ami normális és mindketten tudnátok élvezni egymás társaságát.


Legyél kicsit kreatív. Elvihetnéd klasszikus amerikai randira, mozi,feliratos film, és utána vacsi meg egy ital.

2016. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megerőltetni magad, egyikőtök sem tűnik értelmesnek
2016. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Simán randira nem jönne el, van pasija szerintem, nagymellű jó csaj, tök fiatal én meg nem, van állása, tud mindent a testépítő porokról, szerintem sportolói múltja is van, beszél egy idegen nyelven, meg azért ő elég magabiztos is, valami olyan hely kellene ahova egyébként is el akarna menni, az egész ne nézzen annyira ki randinak inkább tanulmányi kirándulásnak arra eljönne...majd viszek neki boroskólát..:)
2016. okt. 20. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami 80-100km es teljesítménytúrára vidd hegyes vidékre ,hogy kiderüljön állóképessége is van, vagy csak felfújt bogyótermés a nő :D Ha nagyon kifáradt nem tud védekezni és megdughatod :D
2016. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na volt randi? :D
2016. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!