Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért unom meg a fiúkat ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért unom meg a fiúkat ilyen hamar?

Figyelt kérdés

Bármilyen fiút megismerek, egy idő után megunom. Egy ideje már 1-2 hét ismerkedés elég lesz, de van, akinél 1-2 beszélgetés is sok már. Eddig 2 hosszú kapcsolatom volt, az egyik 2,5 éves, a másik 1,5 éves, az akkori pasijaimra is ráuntam, azért lett vége...ez utóbbi egyébként nem rég ért véget. Nagyon rossz, hogy elkezdek ismerkedni egy fiúval, az első pár alkalommal még izgi, örömmel tölt el, de utána már csak szenvedés, mert unom...nincs kedvem hozzá, nincs kedvem beszélgetni vele. Miért unom ilyen hamar meg őket? :( Valószínűleg bennem van a hiba, de mi? És hogy változtassak ezen?

23/L


2016. okt. 20. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Én a lányokat unom meg, többnyire. De nyugi, lesz olyan, akit nem fogsz.
2016. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Talán a korodbeliek szintén nem tudnak miről beszélgetni, nem tudják fenntartani az erdeklődésedet. Ezért hamar megunod őket. Próbálj ki esetleg egy fokkal érettebb korosztályt
2016. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez ugyanaz az eset, amikor egy gyerek mindent megkap, és már egy idő után semminek se képes örülni, mert az ingerküszöbe már olyan magasan van, hogy semmi sem képes lázba hozni.
2016. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Velem is pontosan ez van...mindig abban bízok,hogy majd a megfelelő emberre nem fogok ráunni,de lassan 1 éve ez megy,renegeteg pasival beszélgettem vagy randiztam ez idő alatt,volt köztük minden típus,amit el tudsz képzelni,de senkibe sem szerettem bele.Pedig némelyik tényleg kész főnyeremény lett volna,mégsem akartam megállapodni mellettük,egyszerűen rájuk unok egy idő után.Már inkább nemis erőltetem a dolgot,majd jön a szerelem,ha jönnie kell...legalábbis ebben bízok :D

20L

2016. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert neked az az izgi, ha pasiról-pasira jársz, nem pedig hogy megállapodj.
2016. okt. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én meg a lányokat unom meg. Nekem ez azért van, mert az egekben vannak az igényeim, és itt most nem ilyen felszínes dolgokra kell gondolni, mert akármilyen szupermodell külseje van egy csajnak, ha nem érdekel a személyisége, akkor egy hét után megunom. Egyszerűen olyan nőre vágyom, aki igazán megfog, akiben van valami különleges, aki passzol hozzám, rendes, kedves, jószívű, önzetlen, erkölcsös, s nem azért kellek neki, mert helyes a pofám, vagy mert gazdagok a szüleim.
2016. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom tudat alatt nem vágysz kapcsolatra. Szerintem sokan így vannak, annak idején (igaz férfiként) én is így voltam.
2016. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért van,mert tudat alatt nem vágysz rá,csak a kalandvágy hajt,hogy talán a következő majd a nagy Ő lesz.De valójában,amíg nem alakul ki benned a vágy egy kapcsolatra,addig senki sem lesz nagy Ő.Nem is baj,most vagy fiatal,élvezd ki,hogy válogathatsz és megismerhetsz sok típusú pasit.
2016. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért az izgalmat keresed bennük?


Miért nem azt hogy tartós, stabil kapcsolatra alkalmas embernek tűnjenek a szemedben?

2016. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. Vágyom egy olyan kapcsolatra, ahol már van közös lakás, eljegyzés, stb., de közben arra is vágyom, hogy kipróbálhassak különböző stílusú pasikat... A baj az, hogy nem vagyok a pasiról pasira járkálós típus, vagyis én nem szoktam kavargatni, mert ütközik az elveimmel, pedig lehet erre lenne szükségem.
2016. okt. 21. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!