Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Tindert miért használják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tindert miért használják olyanok, akik komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem, hogy ha van egy alkalmazás, amely kimondottan szexkapcsolatok létesítésére jött létre, miért azon keresik életük szerelmét a nők? Vagy csak én fogom ki őket?

2016. okt. 21. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nem lehet ezt különválasztani, meg lehet neked azért mondják, hogy nem vevők rád, mert komoly kapcsolatot keresnek.. lehet a Te esetedben kifogás, nem jössz be nekik és nem akarják megmondani..
2016. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott ismerkedik a legtöbb ember, meg hát ma ott menő ismerkedni. És ez öngerjesztő, ezért mindenki ott próbálkozik ahol a legtöbben vannak. A többi oldal meg gyakorlatilag pang, mert mindenki a tinderen van. Akkor miért ne oda mennének?
2016. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A rendes társkeresőkön miért vannak fent olyan emberek, akik csak szexre mennek?
2016. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mert sose lehet tudni. sok ember fent van, fiúk között és láttam olyat akinek ki volt írva hogy kapcsolatot keres. nehéz ismerkedni, logikus, hogy mindenki próbál több helyen is.
2016. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Miért ne?

Ott van pl. a badoo, ami régen társkereső IS volt, de barátokat is lehetett rajta keresni. Vagyis olyan emberekkel tudtál ismerkedni és csevegni, akik a közelben laknak. Ez olyan jó 10 éve volt, csak hogy a fiatalok is értsék.

Ma pedig mindenki csak szexpartnert keres rajta, kivétel alig akad, ráadásul baromi sokszor olyanok írnak az emberre, akik 200 km-re laknak, vagy épp a világ másik felén. A felhasználókon múlt, hogy már nem képes az eredeti funkcióját ellátni.

A Tinder sem eredetileg szexpartnerkereső, de mivel az ott lebzselő pasik 99%-a csak azért van fent, hogy alkalmi szexpartnert keressen, így másra ma már nem jó.

Ettől még lehet egy-két naiv nő, aki úgy szeretné használni, ahogy a tervezők megálmodták.


Sőt, az utóbbi években azt figyeltem meg, hogy már a facebook is kezd elmenni ebbe az irányba. Random ráírnak az emberre vadidegen pasik, és besértődnek, ha nem veszed fel ismerősnek és nem válaszolsz. Főleg ilyen névvel, hogy Armani Herceg, meg hasonlók...


Tudod, kérdező, ez nekem csak azt mutatja, hogy egyre jobban korcsosul a világ, és idővel egyre nehezebb szexpartnert találni a pasiknak, ha hosszú távon erre akarnak berendezkedni.


Egyébként a gyk sem társkereső, aztán látod, hányan sértődnek be, ha írnak privátot, és letiltod őket...

2016. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok az alkalmazás leírásában olyat, hogy szexkapcsolatok létesítésére való.
2016. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert nem az ilyen hülye f...szkalapoknak csinálták mint te, hanem azoknak akik ismerkedni akarnak!
2016. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem milyen képeket kellene kitegyek hogy legyenek találataim.

28f

2016. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

A Facebook meg kimondottan amerikai egyetemistáknak jött létre, de azóta (jelentősen) kibővült a felhasználói köre. A net világában természetes, hogy ha valami használható más funkciókra is, mint amire szánták, akkor az emberek elkezdik használni. Kapaszkodj meg: a Tindert már használják kutyák számára gazdikeresésre is. És működik.

Hogy TE mire használod, az a te dolgod, de ne akard előírni mások számára, hogy ők mire használják. Egyszerűen írd ki az adatlapodra, hogy te szexkapcsolatot keresel, és akkor nem lesz dolgod olyanokkal, akik mást keresnek. Ilyen egyszerű.

2016. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A Tindert használják NŐK, akik szexkapcsolatot keresnek?

Én is tartós kapcsolatok keresésére használom és akikkel matcheltem (tucat számra) nők, azok is mind azt keresték.


Miért? Azért mert a Tinder a legjobb arra, amit sok ember nem mer bevallani: Hogy először mindenki a külsőt nézi. És ott ebben a Tinder a leggyorsabb, hogy lehessen válogatni. És ha a külső rendben van (tetszetek egymásnak), utána jöhet a rendes ismerkedés. Én is ott találtam barátnőt.


24/F

2016. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!