Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig főleg a szex, szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig főleg a szex, szerelem és néhány hétköznapi dolog volt téma. Ennyire leszűkült a lány, vagy várhatok még egyéb, értelmesebb témát is tőle?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal 4 hónapnyi mindennapos beszélgetés során elsősorban a szex, szerelmi dolgok, és különböző hétköznapi dolgok volt a téma. Jól eltárgyalunk ezekről, megbeszéltük tapasztalatainkat, meglátásainkat, amik amúgy nagyon jók voltak egymással. Amúgy tényleg jól szót értünk. DE elgondolkoztam, hogy egy párkapcsolat egyéb témákra is illene kiterjedjen, hisz alig ismerjük egymást. Ha valami egyébről kezdtem beszélni, meghallgatott, de aztán hamar saját kis egyszerű világából hozott is valami egyéb témát. Vajon, plafonálódott a kommunikációnk? Nem akartam erőltetni, ezért kíváncsi vagyok a meglátásokra. Ha őt kérdeztem, azt mondta, hogy idővel úgyis jobban megismeri egymást az ember, csak eddig nem jött szóba olyan. Mennyire látjátok valószínűnek, hogy később más, értelmesebb témák előtérbe kerülhetnek még?

2016. okt. 21. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek, hogy ha 4 hónap alatt nem tud másról beszélni, akkor hirtelen megváltozik. Ebben ne is reménykedj.

Ilyen kis egybites szegénykém. Szokták mondani, hogy a libát nem az eszéért szeretik, hanem a melle húsáért.

2016. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy milyen kapcsolatban vagy vele. (Meg persze azt se, hogy mit jelent az hogy plafonálódott, bár sejtéseim vannak). Egyébként milyen témákat akartál felhozni? Lehet hogy én vagyok fordítva bekötve (na jó, ez igazából biztos), de én nem a szex / szerelem témakörökkel kezdtem volna addig, míg jobban meg nem ismerjük egymást.
2016. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akinek szélesebb körűek az ismeretei, tanultabb, több témáról lehet vele beszélgetni, az, ha nem is az első 1-2 randin, de 4 hónap alatt már dob fel más témát is. Emlékszem, 1-2 héten belül én a párommal pl. már irodalomról is beszélgettem, múzeumba jártunk, médiahíreket kommentáltunk, pszichológiai dolgokról beszéltünk. Sztem kifogtál egy olyan lányt, aki elég egyszerű. Ez nem feltétlenül baj, mert ettől meg lehet jó ember, kedves, aranyos, hűséges, és valakinek pont elég, sőt tökéletes is az ő érdeklődési köre, de neked látszólag nem.
2016. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ki hozta fel először a szex, szerelem témát?
2016. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Talán releváns információ lehet mindenek előtt:

én: 26F, ő 18L


1# "A libát nem az eszéért szeretik, hanem a melle húsáért."

Ez elindította a napomat! :D

(Nem remélem hirtelen, de fokozatosan, ahogy meghittebbé válik a dolog. Pl.)


2# Hátööö, ha már megkérdezted, a mi kapcsolatunk bonyolult. Barátság extrákkal, de annál azért több, és egyre több, de különböző okokból nem lehetünk úgy csak simán együtt, mint egy pár (egyelőre).

Én például szívesen eltársalognék vele mondjuk a világ dolgairól, gazdaságról, vállalkozásról, természettudományokról, emberekről, politikáról, pszichológiáról, könyvekről, nagy emberekről, filozófiáról, spiritualitásról, vallási kérdésekről, más tájakról, kultúráról, társadalomról, hosszútávú célokról, álmokról, utazásról, életmódokról, stb.


3# Az is van, hogy ritkán találkozunk személyesen.

Nagyon kedvelem a lányt, és amit ismerünk egymásról, az nagyon hasonlít, és tényleg rengeteget tudunk dumálni, de ilyen hétköznapi dolgokról. Néha másról is, de ott inkább én dumálok, a monológgal meg nem akarom, hogy az legyen, hogy dumálok neki, s ő kell hallgassa. De azt is látom viszont, hogy sok dolog van, amiről azért nem beszéltünk, mert nem jött még szóba. Az előző barátnőm után fura, mert ő kifejezetten az intellektuálisabb beállítottságú pasikra gerjedt.


#4. Én hoztam fel először, érdeklődtem dolgok felől, hogy hogy áll vele. Aztán láttuk egy idő után, hogy tudunk nyitottan, tabuk nélkül dumálni, és talál is a hozzáállásunk párkapcsolathoz, szexhez, s aztán mintha beragadtunk ebbe az intim világ témába, főleg, hogy "gyakorolni" is kezdtük, és rájöttünk, hogy mindkettőnknek egy új világot hozott a dolog az eddigiekhez képest. Egy idő után inkább ő lyukad ki örökké itt.

2016. okt. 21. 10:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Nos, lehet, hogy ő úgy vette, hogy akkor te egy könnyed kaland vagy és ennyi. Nézd, én pl. pont ezért nem szeretem, ha valaki hamar rátér erre a témára, mert akkor hajlamos vagyok nem komolyan venni. Millió más témáról tudok beszélgetni azzal, akivel megvan a közös hullámhossz, és akkor észre sem vesszük, mennyire rohannak a percek, de ha egyből belevág a másik a közepébe, akkor felejtős.
2016. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Két fontos dolog:


1.Nem egyből vágtunk bele a közepébe, elég sokat dumáltunk egyebekről, míg oda jutottunk, csak hétköznapibb dolgokról.

2. Kalandnak indult, így igaz, valóban. De most meg az a helyzet, hogy a csaj totál belém van zúgva, és engem sem hagy hidegen a téma...

2016. okt. 21. 11:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az megint más kérdés... ha alig találkoztok, akkor nyilván arról fog beszélni, ami vele történt, mert én is csak olyasvkivel szoktam mélyebb témákról beszélni, akivel találkoztunk és ismerjük. De ha amúgy is alig találkoztok, miért erőltetitek a komoly kapcsolatot, ha még nem is vagytok komoly kapcsolatban "hivatalosan"?
2016. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mi a tökömet vársz egy kislánytól?!?!?!
2016. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jogos, jogos. :)
2016. okt. 21. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!