Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kezdeményeznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményeznek a férfiak? Miért a nőnek kell?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,aki tetszik, majdnem minden reggel összefutunk, és megy a szemezgetés. (Nem ismerjük egymást, nem beszéltünk soha.)

Én szeretem, ha a férfi férfi, és ő kezdeményez. Szerintem adtam a jeleket, hogy tetszik, és szívesen megismerném. Ő is mindig néz.

Ő általában a munkatársaival van, ezért sem szívesen szólítanám én le.. :D olyan alkalom pedig még nem is volt, amikor egyedül láttam volna. Én mindig egyedül közlekedek. :D

Tehát 3 lehetőség van:

1, tetszek neki én is, de a munkatársai előtt nem akar megszólítani

2, nem tetszek neki, csak azt nézi, hogy én mit nézem mindig :D

3, tetszek neki, de nem mer megszólítani (ha ott vannak a munkatársak, ha nem).


Férfiak, ti leszólítanátok ebben a helyzetben a lányt?

(Egyébként a férfit én olyan 30 év körülinek tippelem.:))



2016. nov. 7. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
4, tetszel neki,de otthon várja a felesége és a 3 gyereke, így nem lép
2016. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Mer' attól férfi a férfi ha kezdményez.


Hát Kyle, ma is tanultunk valamit.


"Mer' az a férfi aki nem dő ki vígasztal ez a hit, lögd ideja sőőőrt idejja sőőőrt idejja sőőőőrt haaha"

2016. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnét tudjuk? De szerintem a 3.



Én nem hiszem, hogy leszólítanám.


Amúgy meg nincs törvénybe iktatva, hogy csak a férfiak kezdeményezhetnek, elvégre egyenjogúság van vagy mi! :P

2016. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

A férfiak és nők mentalitása óriási különbség van, és aki nem ért a nőkhöz, az egyrészt talán még értelmezni sem fogja tudni a jeleidet, másrészt az átlag pasi meg sem mer szólítani egy nőt sem.


Ez nem rám nem igaz, mert mivel sokat csajozom, ezért nagyjából tisztában vagyok a jelekkel, bár még nekem is sokat kell tanulnom a nőkről.


Vannak olyanok, akik simán le merik szólítani a nőket mindenféle akadály nélkül, mások nagyon gátlásosak, ezért nem mernek lépni. Én is olyan voltam, csak én úgy döntöttem, hogy megküzdök a félelmeimmel, és ma már elég szép eredményeket tudok elérni, ha elmegyek csajozni, és a jövőben még szebb eredmények várnak rám.

2016. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

#4


Ezaz Johnny csak szerényen! Találkozunk Pops-nál, miután kidobtak, vendégünk vagy egy sörre.

2016. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es:


Valóban lehetett volna szerényebben, de mivel az életem most kezd olyan irányba fordulni, amilyet rég szerettem volna élni, ezért büszke vagyok az eredményeimre. Az újdonság varázsa. :-)


Ha sikerül tudományos fokozatot is szeretnem, az első két hétben talán úgy mutatkozom majd be, hogy azt mindig a nevem elég teszem. Aztán persze megszokottabbá válik a dolog, és akkor bizonyára azt is elhagyom majd :D


A 4-es voltam.

2016. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a 2-es, nem is tetszek neki, csak azt nézi e miért nézed

szerintem meg a pasik kezdeményezőek, sőt, akkor is nyomulnak ha az illetőnek van párja

2016. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert sok hisztis p. megalázta már őket, és rengeteg történetet hallanak arról is, hogy a kezdeményezést, az arra nem vevő nő zaklatásnak veszi, és elkezd ordibálni, megalázza a férfit.
2016. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert a nők által adott jeleket az esetek 99%ban vagy nem vesszük észre, vagy félreértjük (pl egy lány barátom is mindig adta a jeleket a pasiknak, hogy ő csak barátkozik, mégis az összes pasi nyomult rá, mert a jelekből engem is beleértve senki semmit nem vett észre)



Másrészt meg az ember annyi a saját önbizalmát növelő, szemezgetős, de komolyra fordulás esetén azonnal pattintós csajal találkozik, hogy egy idő után nem szívatja magát leszólítással, pláne mások előtt.

2016. nov. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!