Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ismerkedtek egy számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedtek egy számotokra szimpatikus férfival és kiderül hogy nem volt még nővel, akkor nem lesz annyira vonzó a szemetekben?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nem voltam még nővel, egyrészt nehezebben ismerkedem, másrészt eddig olyanoknak tetszettem akik nekem nem jöttek be.

Sokszor hallom azt, hogy egyes emberek furcsán néznek azokra akiknek x valahány évesen nem volt semmilyen kapcsolatuk és ezért ábrándulnak ki a másikból.

Jobb lenne összejönni valakivel úgy, hogy nem igazán tetszik, nem fog meg benne annyira semmi, csak mert elmondhassam azt, hogy van barátnőm? Ezzel előrébb lennék? Úgy gondolom ezzel neki ártanék és nem lenne gusztusom ehez.


2016. nov. 9. 00:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%

Alapjáraton ha tudják, hogy nem vagy népszerű a nők körében, nem voltál más nők által már választott, akkor ez így csökkenti egy kicsit a vonzalmat sajnos. De viszont fontos hogy őszinte maradjál, mert az az alapja az ismerkedésnek. Persze magadtól meg nem kell reklámoznod, hogy nem voltál még nővel. Esetleg ha kérdezi, egy viccel is elütheted, hogy "ó hát nekem egész háremem van :D " vagy valami hasonlóval.


Viszont csak azért, hogy legyen valakid, azért nem érdemes összejönni senkivel, ha nincs meg a vonzalom, azzal nem lehet mit csinálni, annál jobb egyedül lenni. Ahogy írod ez csak ártalmas lenne mindkettőtöknek.

2016. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg ilyen nő akadt, hogy amúgy nem voltam beléjük esve és vonzalom se volt hű de nagy és én olyan vagyok akkor a szex sem túl jó. Ezért egyikkel sem volt jó a szex. Akikkel meg minden stimmelt, azokkal meg minden más volt csak konkrét szex nem. Szerintem egy rendes lánynak tartogasd is így magad, de ne túl sokáig. A rendes lányok sem akarnak 40 éves szüzet.
2016. nov. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
88%

Egy bizonyos kor felett szerintem is fura ha valaki még mindig szűz legyen az fiú vagy lány. Ettől ki mondjuk nem ábrándulnék az illetőből de észrevételeim szerint (persze nálad volt aki próbálkozott így lehet te vagy a kivétel ami a szabályt erősíti) van valami olyan "hibája" a pasinak ami miatt elkerülik.

De ha elsőre nem szúrom ki ezt a hibát akkor valószínűleg a számomra nem is zavaró így nem hatna meg hogy volt-e nővel az illető mert irreleváns ha nekem tetszik.

Ez az elv egészen addig működik míg nem jutok el abba a korba amikor apát keresek és nem pasit. Mert olyan kapcsolatra amiből egyszer házasságot és gyereket akarok nem valószínű hogy szűz pasit választanék. Amíg huszonpár évesen az ember elvan és lesz ami lesz alapon működik a kapcsolat addig "az se baj" ha a pasiban feltámad a dughatnék más nők iránt mert ebben az esetben mindenki megy amerre akar és kész. Nincs tétje a dolognak. De azért megeshet hogy még így is eleinte a fél szemem azon lenne hogy nem érte e az illetőt valamilyen károsodás (frusztráció elutasítások stb miatt)

Eddig tartott az elméleti rész. A gyakorlatban én kiskorom óta olyan pasira vágyok aki első és utolsó címen alkalmas lesz szerető férjnek és családapának a számomra ehhez pedig olyan pasit kerestem aki már túl van a vad korszakán. Így nálam valószínűleg eleve kiestél volna a kalapból. Szerencsére már nem keresek párt.

Remélem semmi bántót nem írtam nem állt szándékomban.

2016. nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
49%
Nő vagyok, nekem sem volt senkim. Nem nézek le senkit emiatt. Főleg magamat nem. És ebből jön, hogy másokat sem.
2016. nov. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
61%
2 lehetőség van hogy miért nem volt még nőd, egyik, hogy nem mersz velük ismerkedni, vagy kezdeményezni, akár neten akár élőbe, a másik hogy ronda vagy, ha nem vagy ronda akkor tudsz változtatni, ha ronda vagy akkormeg igényt lejjebb adod, bármelyik legyen van megoldás.
2016. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
71%
Nálam előny.Talán én lennék az első (és utolsó) olyan nő az életében,akit valóban szeret és megbecsül.
2016. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

#1 Én nagyon nem szeretem az ilyen gagyi, jópofának tűnő szövegeket. Alapból viccesnek tartom magam mások szerint, de nekem megvan a sajátos humorérzékem.

Én szeretek magamról részletes beszélni, és ezt tőle is szeretném, és ezért mondanám el neki, hogy miért nem voltam még nővel.

#3 Nekem annyi a hibám, hogy nincsenek társas hobbijaim, nem találok olyan társas hobbit ami lefoglalna és szivesen csinálnám. A másik hibám az, hogy kissé szorongó alkat vagyok szerencsére ez már kezd nálam kissé javulni, több éve sokkal magasabb volt a szorongási szintem.

Megértem amit írsz, én csak akkor gondolkoznék családalapításon, ha majd a barátnőmmel eljutok arra a szintre, hogy beszéljünk róla és ez nem egy, két hónap, de nem is egy év. Alapból nem szimpatikus az a hozzáállás, hogy nincs senkim, de házasságot, gyereket szeretnék ezért keresek apának valót. Ez így nem természetes, és nincs arra garancia, hogy jó apának és nem mentek szét gyerek után. Ehhez sok idő kell.

Vad korszakról még annyit, én mindig is olyan nőre vágyok, aki számomra különleges, mind külsőben és személyiségileg, annyira nem vágyom arra, hogy szexeljek össze vissza. Alapból egy nyugodt személyiség vagyok nem szeretem a pörgést és az élj a mának agymenését. Nem kéne az összes férfit egy kalap alá venni, nem mindegyikünk lelketlen dugó gép, aki csak egy pár nő után állapodik meg. Egyik barátom csak egy nővel szexelt és több éve együtt vannak, unokatesomnak se volt sok barátnője, nem akart trófeázgatni. Nem minden férfi egyforma, ahogy a nők se egyformák.

2016. nov. 9. 07:07
 8/44 A kérdező kommentje:

#5 Neten merek kezdeményezni, arra írok aki szimpatikus és megéri nála kezdeményezni. Élőben csak társaságban szeretek, ami mostanában nem jön össze, fentebb leírtam miért. Utcán nem szeretek kezdeményezni, nem azért mert nem merek hanem nem tartom jó ismerkedési formának.

Nem tartom magam csunyának, több pozitiv visszajelzést is kaptam. Na meg aki valakinek szép másnak lehet nem annyira vagy egyáltalán nem.

2016. nov. 9. 07:16
 9/44 anonim ***** válasza:
Az én barátom sem volt egy nagy nőcsábász, előttem csak két pár hetes kapcsolata volt, de egy normális embert ez egyáltalán nem érdekel, sőt! Örülök is neki. Az iránta érzett vonzalmamat ez egy fikarcnyit sem befolyásolta, nagyszerű férfinak és embernek találom. Szóval szerintem ha a megfelelő emberrel ismerkedsz össze, még örülni is fog neki hogy ő lehet az első nő az életedben.
2016. nov. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
#5 az, hogy nem akar bnőt magának az ember, meg se fordul a mogyorónyi agyadban?
2016. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!