Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most először randizok neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most először randizok neten megismert lánnyal, miben más ez?

Figyelt kérdés

Beszéltünk a neten, egymás keresztnevét tudjuk, meg pár dolgot, de talizunk.


Ilyenkor miben más a randi?


Gondolom be kell mutatkoznom, de mindegy ki nyujt kezet ilyenkor először, illetve ilyenkor is mehet 2 puszi az arcra ismerkedésnél?



2016. nov. 11. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Igen szerintem a puszi kötelező. Ha elmarad akkor azt jelenti mégsem tetszik/tetszel.

Én neten megismert lánnyal azt szoktam mondani 0 adik és elsö randi egyben az első találkozás.

Ha ö keres társat, tagadja vagy megmondja, de valószínű egy vagy több pasi közül akik udvarolgatnak.

Még egy lánnyal akit iskolában munkahelyen ismertél meg és valamiért randizni akarsz vele annak a valaminek oka van mégpedig egy kialakult vonzalom.

Ne várj semmit itt vagy , vagynem többszörös a sikertelenség esélye.

Lehet nem úgy néz ki mint képen, vicces de volt pozitív csalódásom is.

Legdurvább negatív csalódásom, képeken szép nőies ruhákban volt, élőben is azokba volt, csak nagyon olcsó gagyi cuccok voltak amiket nem tudott viselni,járni benne. Nagyon igénytelen módon viselkedett....és csövesek voltak a barátai aki még igénytelenebbek...mondom képen igényesnek látszott.

Védd magad be, sajnos vannak szervezett bűnözők akik elcsábítatnak lányokkal pasikat. Aztán a lány kölcsönkér pénzt elsírja a bánatát. Felmentek a lakásodra onnan lop....

2016. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, azért nem ilyen durva a helyzet, ez egy 22 éves lány, tinderen ismertem meg.
2016. nov. 11. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak irtam mik is lehetnek. De lehet minden szép lessz jó lessz.
2016. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, hogy valakinek visszaírnak Tinderen :D Akkor csak én vagyok ilyen gusztustalan.
2017. febr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!