Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves érett nők (30-40)! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves érett nők (30-40)! Ha valahol egy huszonéves srác teljesen kultúrált módon odamegy hozzátok, hogy szimpatikusak vagytok és szívesen megismerkedne veletek, akkor benne vagytok egy randiban?

Figyelt kérdés
Feltételezve persze, hogy azért ő is szimpatikus (valamilyen szinten) nektek.
2016. nov. 11. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
sok ilyet fogsz találni
2016. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem +/- 5 év fér bele.
2016. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudok értelmes indokot mondani hogy miért, de nem. A saját korosztályom vonz csak.
2016. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Udvariasan lepattintanálak..
2016. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha kultúrált és érett gondolkodású,akkor természetesen randiznék vele,senkit nem írok le az életkora alapján. Vannak nagyon jó tapasztalataim 20-as férfiakkal, és a mostani párom is fiatalabb nálam. Ő 24/F én 35/N

Feltételezem te vagy a kérdés alanya. Nos, ha TÉNYLEG komolyan gondolod egy idősebb nővel, akkor találhatsz, miért ne,?Viszont ha csak könnyű prédának stb. tartod őket, hamar át fognak látni rajtad és akkor kaphatsz tőlük egy nyaklevest :D

2016. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
34 éves voltam, amikor a 27 éves (most már) férjemmel találkoztam. Szóval már nem, de volt idő, amikor igen. :)
2016. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!