Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szőke hajú lányt választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke hajú lányt választanátok inkább vagy barnát?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján választok párt. Bár érdekes módon eddig minden lány, akibe igazán bele voltam esve barna hajú volt. Szőkék között is volt aki tetszett ,de úgy igazán egyik sem fogott meg. Mondjuk ennek semmi jelentősége nincs sztem.
2016. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Szép természetes zöldet.
2016. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Tegnap láttam egy szép barna lányt a Tescoban. Egyébként a haj szín nem szempont.
2016. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szőke!!!
2016. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem ez számít.
2016. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én dél-amerikait.
2016. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

evolúciós szempontból elvileg a szőkéknek kéne tetszeni

de lehet hogy a sok hajfesték miatt erre immunisak lettünk

legtöbb barátnőm eddig barna hajú volt volt egy szőke is de ő állítólag eredetileg barna, mondjuk én csak szőkén ismertem :)


viszont az igazi gyengém a természetes vörös, szeplős lányok, sajnos ilyenhez még nem volt szerencsém

2016. nov. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szőke a gyengém. De vörös hajű párom van(7-s irigykedhet :D). Nem a hajszín a szempont a párválasztásnál.

De a szőkének nagyobb eseélye van nálam.

2020. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!