Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlag férfiként 40+, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag férfiként 40+, hogyan tudok megismerkedni csinos gyermektelen huszonéves nőkkel családalapítás céljából? Milyen közegben mozgolódjak?

Figyelt kérdés
Diszkó, netes társkereső nem opció

2016. nov. 17. 10:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
64%
Magyarul kizárod azokat a helyeket, ahol az emberek 80%-a ismerkedik. Okos!
2016. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy, huszonéves csinos lányok nem átlagos negyveneseket akarnak, ha középkorú párt választanak, annak általában az az oka, hogy az illető valamiben átlag feletti. Átlag Józsi a gyárból nem huszonéves csinos lányokkal fog összejönni.
2016. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%

Sétálgass az erdőben, a legtöbb mesében ott találják a királylányokat, meg a jótündért. Egyébként sok esélyed nem lesz, mert egy csinos, gyerektelen, huszonéves nő nem egy átlagos, középkorú fa.szira vágyik.

Most ugyan divat lett, hogy negyvenesek húszéves pipit tartanak, de nekik van erre pénzük, átlag feletti egzisztenciájuk, magyarán van bennük valami vonzó az ilyen lányok számára...


Már ne is haragudj, de nem vagy abban a helyzetben, hogy ennyire válogass!

Gondolom, nem véletlen, hogy még mindig nem találtál olyan nőt, akivel családot alapíts, pedig már rég túljutottál a legjobb éveiden.

2016. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
42%
Vidéken, nagyon lepusztult falvakban, esetleg keresztény társkeresőn.
2016. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Egy férfi igazából negyventől kezdődik,a legjobb korban vagyok és lehetne mellőzni a kioktatást! Nem vagyok rászorulva.
2016. nov. 17. 10:59
 6/41 anonim ***** válasza:
79%
Én 25 éves nő vagyok, és nekem a férfi nem 40-től kezdődik. Maximum 30 éves férfiakkal jönnék össze, 40-es párom majd akkor lesz, ha én is 40-es nő leszek. Elvétve találkozom olyan nőkkel, akiknek huszonévesen 40 körüli párja van, a többség korabeli férfit választ.
2016. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a 30-asok között keresgélj, a huszonévesek vagy bulizni akarnak még, vagy korosztályukból (max. 30-as pasik közül) választanak, vagy pedig nagyon gazdag 40+-osnak kell lenned, hogy beültethesd a csajszit a jóba...
2016. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
67%

Na most már ideje lesz, hogy valaki a kérdésedre is válaszoljon :D


1. Vallási közösségek (Itt az ismerkedés elég könnyű, bár ne számíts első randis szexre)


2. Egyetemi középületek/központok. (Igen, minden egyetemista csaj ribi... - Ja nem. Az egyetemista csajok akik azok, őket bulikban lehet megtalálni. De egy egyetemi főépületben és annak a környékén nappal, esélyesebb hogy normális csajokra bukkansz, akik nem szeretnek eljárni éjszaka.)


3. Helyi, városi programok. Van valamilyen fesztivál a városod főterén? Kolbászfesztivál? Sörfesztivál? Mulatósfesztivál?... :D - Bármi, ami helyi eseménynek számít és a városlakók közül sokan mennek el rá. Még valami hülye kiállítás, nyilvános filmvetítés és hasonlók is ide tartozhatnak.


4. Helyi sportközösségek. És most nem a városi focira gondolok, hanem olyan programokra, ahol nők is vannak és ahol sokszor előfordul hogy a két nemet összeeresztik. Egy barátom teniszezni járt (nem profin, csak hobbiból) és ott találkozott a mostani barátnőjével.


5. Táncórák. Tudud hogy néznek ki a fizetős táncórák? Van 1-2 férfi és rájuk jut kétszer-ötször annyi nő. Tökéletes hely csajozni.


6. Edzőterem. Ide kell már egy okés alak, mert nem fog elmenni semmilyen nyak alatt bombázónak kinéző nő egy pocakos, szőrös macival, de azért hidd el nem kell úgy érezned, hogy folytogat a konkurencia. Szedtem már fel egyszer csajt úgy edzőteremben, hogy látótávolságban volt még két másik hím is, akiknek az enyémnél sokkal nagyobb izmaik voltak.

2016. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
8 Köszönöm! Eddig ez volt még az egyetlen alkalmas válasz! :)
2016. nov. 17. 11:25
 10/41 anonim ***** válasza:
93%

"Egy férfi igazából negyventől kezdődik,a legjobb korban vagyok "


Csak nem a huszonéves csinos lányoknak :)

2016. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!