Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a srácnak, aki tetszik megnőtt az önbizalma és ettől teljesen megváltozott (negatív irányba)?

Figyelt kérdés

Nem járunk, de tudom, hogy tetszem neki. Egy ideig nem találkoztunk, és ezalatt történt vele valami, amitől megnőtt az önbizalma. Azóta flegma velem, direkt előttem flörtöl más lányokkal, produkálja magát.

Sokkal jobban tetszett, amíg láttam rajta, hogy elpirul, ha velem van stb. Persze, nem csak a velem való kapcsolata zavar, hanem az úgy általánosan beképzelt viselkedése.


Mit csináljak? Hagyjam a fenébe, vagy ha esetleg járnánk, akkor jobb útra tudnám terelni?


2016. nov. 17. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés itt az, hogy ő tudja e, hogy tetszik neked???

Mert ha nem, akkor ne várj tőle semmit. Most komolyan, mi van köztetek? Mit tud ő a te érzéseidről? Miért nem találkoztatok?

2016. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem senkit ne akarj jobb utra teriteni. Egyreszt azert se mert nem tudnad. Rengeteg lany azt hiszi (koztuk en is ezt gondoltam) , h na majd o tudja mi a jo a pasinak es hogyan viselkedjen...pedig ez egyaltalan nincs igy. Masreszt ha osszejossz valakivel es ugy jossz vele ossze h na majd te teszel erte h ne legyen olyan nagy egoja ( ami egy kicsit furan is hangzik, eleve az egesz elgondolasod arrol h te megvaltoztathatod a sajat egod errdmenye.) akkor nem szereted igazan.

Tanacskent azt tudom javasolni hogyha nem tetszik a termeszete ne foglalkozz vele akkor talan meg eszre is veszi magat.

2016. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sejtheti, mert ismerkedtünk.

A suli miatt nem találkoztunk.

És most úgy tűnik, hogy direkt előttem flörtölget másokkal.

2016. nov. 17. 16:29
 4/7 A kérdező kommentje:

A jelenlegi helyzetben a viselkedése teljesen taszít.

Azért írtam ki, mert tudom, hogy nem ez az eredeti személyisége, ez csak egy álarc.

2016. nov. 17. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezek után szarnék a pofájára,(már bocsánat a kifejezésért) és keresnék olyat aki nem flörtölget másokkal előttem. Ha te is bejössz neki akkor meg koppanni fog egy nagyot,mert látja rajtad,hogy egy fikarcnyit sem érdekled.Beképzelt tuskókkal ne foglalkozz! Ne növeld az épp elég nagy egóját még jobban!
2016. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jééé, valakit nem az önbizalom hoz lázba, meghogy leszarja a nőt? Hát vannak még ilyen nők?
2016. nov. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# Vannak képzeld!Wow, ezazz, hurrá! -.-"
2016. nov. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!