Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randiznátok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randiznátok nálatok alacsonyabb pasival?

Figyelt kérdés

Én 182cm magas hapsi vagyok, de találkoztam eny lánnyal aki eszméletlen csinos és magassarkú nélkül is kicsit magasabb nálam. Szerintem ez azért elég ritkának mondható és valószínűleg ő is talán(?) leadta már ezt az igényét, mármint hogy olyan pasit találjon aki magasabb nála.

Engem nem zavarna, az zavar, hogy esetleg őt zavarná :)

30f



2016. nov. 21. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem, én 159 centi vagyok, azért elvárható lenne ennél az alacsony magasságnál, hogy tőlem azért legyen már magasabb a srác!
2016. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én igen
2016. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első:

köszi, abszolút érthető


második:

neked is köszi, bár örültem volna, ha egy picit bővebben :D

2016. nov. 21. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Én 168-9 vagyok, a párom olyan 164 körül. Tekintve, hogy a találkozás előtt fél évig csak beszéltünk (külföldön él), ami alatt beleszerettem, természetes volt, hogy randizunk.


Aztán egy ideig azért kicsit kellemetlen volt (a nálam szintúgy alacsonyabb exem állandóan piszkált meg bántott a magasságommal, féltem, hogy itt is az lesz), de a párom imádja a hosszú "elfes" combom, meg az egész alakom, amit rendre meg is mond, így teljesen legyőztem a félelmemet - én meg soha nem szólok miatta egy rossz szót sem, mert nem tehet róla.

Őt nem zavarja - az ágyban meg mindegy és ott abszolút domináns -, néha poénból "csakazértis" pipiskedve ad csókot, vagy én húzom ki magam, meg ilyesmi, amin nevetünk.

Amíg szerelemmel, szeretettel és tisztelettel tekintünk egymásra, addig ez legyen a legkisebb probléma.

2016. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszi a kimerítő választ!

Nekem is kicsit pipiskednem kell ha meg akarom puszilni az arcát, ez szerintem kifejezetten vicces :)

2016. nov. 21. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Pár centi még nem gond. Általában szeretek felnézni szó szerint a férfiakra, de volt már velem egymagas barátom. Viszont ilyen 5-10 centivel kisebb férfiaktól nem akarnék semmit.


24/L (178 cm)

2016. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha pölö egy fejjel kisebb nálam, az gáz, de pár centi nem a világ tényleg.


19/L 180 cm

2016. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
igen
2016. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 válaszoló vagyok :D volt olyan szerelmem aki 10-15 cm volt alacsonyabb. Én 165 vagyok és voltam.
2016. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
163 cm vagyok, én azért jobban szeretném, ha magasabb lenne nálam a pasi! :D
2016. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!