Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem, akkor most akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, akkor most akar valamit vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel augusztus óta minden nap beszélünk, de csak interneten vagy telefonon. Akkor munkából kifolyólag találkoztunk minden nap.


Minden alkalommal csak én vetem fel a találkozás lehetőségét, ami ha összejön akkor úgy érzem jól sikerült, de ő mégsem hív el sosem sehova. Párszor már trükkökkel "meghívattam" magam, de a legtöbbször mindig lemondja.

Gondoltam akkor nem érdeklem, ezért nem is kerestem, de ő minden nap keres, ír, ezzel ellentétben. Mikor személyesen megmondtam neki, hogy mindig elutasít engem es nem is akar velem találkozni, nem mondott rá semmit. Ha találkozunk ölelés meg csók szokott történni, de nekem kevés az a 2-3 hetente egyszeri találkozás.

Viszont már szégyenlem mindig én felvetni, meg szerintem nem a nő feladata.

L/20



2016. nov. 24. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba
2016. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azt h valaki simizze az egojat, akkor is, ha nimcs oda azert a valakiert.
2016. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és ismét az ilyen gyökerekért futnak a nők, aki sz@rba se vesz titeket. Vicc!
2016. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!