Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szexkapcsolat ilyen formája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexkapcsolat ilyen formája mennyire normális?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, nálatok hogyan műküdik ez?

Pár hónapja van egy férfi az életemben, ő se én sem akarunk komoly kapcsolatot. Az elején csak szex volt, utána közös vacsi készítés, borozgatás, majd sűrűsödtek a "házon kívüli" programok is.

Szerintetek meddig mehet ez így, hogyha emellett mindketten nyitott szemmel járunk, hiszen nem egymás mellett képzeljük el az életünket.

Attől félek hogyha valamelyikőnk be akarja fejezni ezt az egészet akkor annak fájdalmas vége lesz, hogyha egyik napról a másikra megszűnik az egész. azért mert nem tudom elképzelni hogy ő az "életem szerelme" nyilván kedvelem, és azért töltünk együtt időt mert mindketten élvezzük.

Valaki élt már át hasonlót? szerintetek meddig működhet egy ilyen dolog?


2016. nov. 26. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Tipikusnak mondható eset. Te beleélted magad érzelmileg is, ő meg csak jól érzi magát.
2016. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kéne túl sok közös programot szerveznetek, a szex, az szex.

Ha túl sokat vagytok együtt, az egyik fél nagy eséllyel többet kezd érezni a másik iránt, és jönnek a bajok.

#1 mond valamit...

2016. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kihangsúlyozom akkor újra, hogy komoly kapcsolatot én sem szeretnék vele, és nem is szerettem volna soha, több dolog miatt sem.

Ha valakivel több időt tölt az ember, legyen szó akár egy barátról akit kedvel, szerintem akkor is megviseli az embert a dolog ha egyik napról a másikra megszakad a kapcsolat.

2016. nov. 26. 23:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Nem illettünk össze úgy igazán, de jó volt, hogy valaki néha ott van fizikailag. Ha sokáig vagy egyedül szerintem sokat számít.


Végül ő rúgta fel egyik napról a másikra, mert lett egy barátnője. A vártnál könnyebb volt túllépni a dolgon. Kicsit rossz érzés volt, de nem viselt meg annyira, mint hittem.

25L

2016. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hasonló szituban vagyok 8 hónapja. Rájöttünk, hogy ha a jövőről beszélgetünk és verziókat vázolunk fel az csak megbetegíti a dolgot. Elég csak a jelenre figyelni. És hagyni.. Ne kattogj.
2016. nov. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen fájdalmas vége lesz egyik fél számára. De ha neked és neki is összejött ez a szexkapcsolat akkor utána is össze fog jönni másik. Kár ezen aggódni.
2016. nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 survivorrocky123 válasza:
Félreértés ne történjek de a Gyakori Kérdêsek a média erre add teret figyeld . Ott van P-Lo A Aint your Mama lázadádozás a médián keresztül a párod ellen. Nézd meg csak a saját sikeretelenségét adja le a nédia és amig te ezen görcsölj addig nézd meg mik lesznek a gyerekeidböl. Gondolom nincs "még" gyerek tervezésben. Nagy segitség az internet de egyben nagy átok. A megfogalmazáson még dolgozok .Elnézésedet kérem ha nyersen találod a negfogalmazásomat.További Kellemes napit! :)
2017. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!