Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha egy nő kígyót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy nő kígyót tart otthon?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam először a barátnőmnél és a nappaliban ott volt egy marha nagy piton. Meglepődtem,mert nem láttam még ilyen közelről kígyót,és nem is említette,hogy van neki.Miért pont kígyót tart?

2016. nov. 28. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert az tetszik neki ?? :D
2016. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a barátnőd a Sátánnal cimborál. Hiszen a Biblia szerint is a kígyó megkísértette Évát. Tehát ha ezzel a lánnyal maradsz, akkor bűnbe esel és átállsz a sötét oldalra, mint Anakin Skywalker a Sithek bosszújában. Ez már csak idő kérdése. Ne találkozz többet ezzel a lánnyal és vegyél egy nagy arany keresztet a nyakadba, mint az afro rapperek, mert az megóvhat ettől a gonosz lánytól.
2016. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos valami horoszkópos dolog: [link]

[link]

2016. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Hmm, nem is tudom. Talán szereti a kígyókat?

Attól, hogy kevésbé elfogadott, közkedvelt a kígyó, mint mondjuk a macska, még lehet normális ember a gazdája, nem ufó.

2016. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
A kígyót nem kell levinni sétáltatni, mint a kutyát, nem karmolja össze a bútorokat, mint a macska, nem hangoskodik, egy megfelelően kialakított terráriumban elvan. Biztosan velük is kell foglalkozni másképp, neki biztos ez volt az életmódjához legjobban illő állat. Ha érdekel, miért pont ezt választotta, kérdezd meg őt, de ne kezdj el kombinálni. :-)
2016. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van kigyom,egy gyônyôrû Boa. Tetszik és ennyi. Jo néha kivenni. Nem melesleg elég igénytelen alat,nem sok a dolog vele.

Van egy Pitbullom is meg egy Sziami cicam.

Paromnak anno énse emlîtettem,csak a kutyat.

N25

2016. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem patkányom van. Kettő is. Ez mit árul el?
2016. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs lányok, de én férfiként beszarnék egy kígyótól. Nem veszélyes? :D
2016. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is ezen akadtam fent, félelmetes és ronda,mit lehet szeretni rajta? Nagyon gusztustalan állat.Ha kivette volna abból az üvegből tuti elájulok:D
2016. nov. 28. 16:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A böre meleg és selymes. Nekem ugye Boam van,ritkan harap,ha ideges jelét adja. Fujtassal ölnek,nincs benne akora erô hogy megtudjon fujtani egy embert és megsem probalkozik vele,mert tul nagynak talal. Egeret,patkanyt eszik heti egyet. 2méterre nônek meg,az enyém 1méteres kb.

Ennél nagyobakra engedély kell,azok egy kissebb gyerekkel mar megprobalkoznanak. Engedélyhez komoly tanfolyam kell meg 3évet alatkertbe kell dolgozni,mint ônkéntes.

Ezek a 2méter alattiak tarthatok engedély nélkûl. 15ezerért mar lehet venni,mintatol fûjôen emelkedik az ara. Nem tarsas lény,de tarthato egy terariumba pl 5is. Elevenszûlô.

Pl a kiraly pitont is lehet csak ugy tartani.

Nekem vem a pitem meg a sziami cicam.

Nem melesleg nyàron a fagyizonal nem kell kivarnom a sort a lanyommal,mert mindenki elôre enged. 😂

2016. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!