Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj az, ha a férfi teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha a férfi teljesen más a haverjaival, mint velem?

Figyelt kérdés

Mikor a haverjaival van, teljesen más ember. Mondhatni, rossz társaságba keveredett, amiből bevallása szerint ki szeretne kecmeregni, de nem akarja a barátaival megszakítani a kapcsolatot (nem is kértem erre). Mikor velük van, általában isznak, buliznak, nem viselkedik illemtudóan... Mikor velem van, kettesben, MINDIG maradéktalanul udvarias velem, figyelmes, és tisztel. Én belezúgtam ebbe az énjébe, de a másik énje nem jön be... mintha két különböző ember lenne. Most akkor melyik a valódi Ő? Mennyire kellene, hogy befolyásoljon a haveri társaságában való viselkedése? (Hozzá kell tennem, hogy a fél élete a haverok körül forog, ami vagy megváltozik, ha összejövünk, vagy nem... Mindenesetre elég komolyan tervez velem, úgy látom.)

24/L


2016. nov. 28. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Számomra ez taszító, én nem ismerkednék ilyen emberrel. Ha nem is hazudik a személyiségéről, akkor is minimum gyáva felvállalni magát.
2016. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy két ő. egyik helyzetben így viselkedik, másikban meg úgy.


mindenesetre nem vagyok benne biztos, hogy tényleg meg akarja szakítani a kapcsolatot:


rossz társaságba keveredett, amiből bevallása szerint ki szeretne kecmeregni


DE


nem akarja a barátaival megszakítani a kapcsolatot


ÉS


a fél élete a haverok körül forog


szép szó a kikecmergés, de mégis mit ért alatta? és mikor akar kikecmeregni? és miért?

2016. nov. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp viselkedik a barátaival mint a párjával ez szerintem eléggé normális. Ha megbízol benne akkor nem értem ez miért probléma, ha elhív párszor elmész vele és kibírod (biztos ő is hoz majd érted valamilyen áldozatot) de ennyi. Menjen velük el és csináljanak néha fiús estét, érezze jól magát te meg azt az énjét fogod látni akibe beleszerettél. Persze ha a társaság drogozik meg mit tudom én az más de itt most csak bulizást olvastam meg alkoholt amivel huszonévesen nincs baj. HA marad elég ideje rád és a munkájára/sulijára akkor szerintem nem kéne ezen problémázni. 26F
2016. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. leírtál engem. Pont így viselkedem. A haverjaimmal más vagyok, mint a lánnyal akit szeretek ,ez természetes.
2016. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen számomra ez visszataszító.

Én egy olyan férfit akarnék magam mellé aki természetes és minden helyzetben önmagát adja.

2016. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!