Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétfőn találkozok egy pasival, aki már nagyon régóta szerelmes belém, és most már bennem is erősem motoszkál valami, viszont úgy néz ki, kijön a herpeszem...Lemondjam a randit? Mennyire zavar ez titeket, ha a lánynak herpesze van? Tudom nagyon gáz, de nem tehetek róla...Direkt nem ittam senki után, és szerintem azért jött ki, mert annyira rástresszeltem...

2016. dec. 3. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenképp mondd meg neki h ez a helyzet és kérd ki a véleményét
2016. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ez nem gáz - természetes dolog. Másodszor, a világ leghülyébb embere vagy, ha emiatt lemondod a randit. Harmadszor pedig érdemes elkezdeni őszintén beszélni már a kapcsolat elején (=mondd meg neki, hogy herpeszed van). Én megérteném, ha ezt így elmondod (nyilván ekkor csók helyett csak az arcodat vagy a homlokodat puszilnám), de ha kamu indokkal lemondod a randit, akkor azt hinném, hogy nem is érdekellek. Döntsd el, melyik a jobb.


23/F

2016. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni. Ez miatt kár lenne lemondani egy randit amiből még jó dolog is lehet! És nem érdemes hazugsággal kezdeni egy ismerkedést!

Hajrá!

2016. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna..azért mert akkor a lány érezné magát zavarban :) :DD


Amúgy mondd neki viccelődve hogy herpeszed van és hogy így is mehet a randi :DD

2016. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát de most miért kell elmondani a randi előtt? Még jobban felhoznád a figyelmét? Szerintem ezt a herpes témát ne vedd komolyan, mivel ha érdekled akkor nem hozza fel hogy herpeszed van, ne vele foglalkozzon hanem veled. Ha tényleg szeret téged!
2016. dec. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj es erezd jol magad. En tuti lekapnalak! Legalabb termeszetes vagy, nincs rajtad 3kg smink...
2016. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megmondtam, és azt mondta, ő inkább meggyógyítja, semhogy elkapja. 😊
2016. dec. 5. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!