Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a kis ajándékról első randira?

Figyelt kérdés
Ezen a héten lesz egy fiúval az első randim, aki pilóta szeretne lenni es annak is tanul. Arra gondoltam hogy hajtogatok neki papírból egy repülőt es mellé csinálnék neki egy doboz kókuszgolyót. Viszont anyum szerint ez a papírrepülő gyerekes dolog. Én nagyon kezdő vagyok ebben a randi témában, mivel még nem volt. Ezért is írtam ki ide ezt a kérdést. A fiú 21, én pedig 18 éves vagyok. Előre köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 4. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos. Nekem tetszene. Habár én hentes vagyok megnézném hogy hajtogatsz marhafelsálat :DDD
2016. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
46%
Se a papírrepülőt, se a kókuszgolyót nem értem.
2016. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát szerintem is cink. Most gondolj bele, hogy fogod odaadni? "Hajtogattam neked egy repulot?" 😂 meg első randira minek egyáltalán ajándék? Szerintem hagyd...
2016. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos ötlet, de első randira szerintem korai. Később, ha már megismerkedtetek adhatsz neki ilyesmit.
2016. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dreed ***** válasza:
100%

Nyugi nyugi. A terv jó,csak ne az első randira legyen.

Később pedig tökéletes lesz,biztos tetszeni fog neki.

Legalábbis szerintem aranyos.

2016. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy kókuszgolyó, beleszúrva hurkapálcán a papírrepcsi :)
2016. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első randira nem kell ajándék, engem ez elriasztana (tapasztalt róka vagyok a szakmában).
2016. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tündéri ötlet, de az első randin talán korai. Én az 1. vagy 2. randinkon egy üveg lekvárt kaptam a barátomtól, hihetetlenül aranyos volt, de nem tudtam mit kezdeni a helyzettel.
2016. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Köszönöm szépen a válaszokat. Második válaszolónak üzenem hogy szerintem a papírrepülő érthető, a kókuszgolyót pedig azért gondoltam, mert egyedül lakik és így nem kellene főznie aznap, hanem ehetné az én kókuszgolyóimat, amik nagyon finomak :). Örülök hogy a többségeteknek tetszik az ötlet. Úgy döntöttem, hogy később adom majd oda neki, de már nagyon várom, kíváncsi vagyok az arckifejezésére mikor odaadom és annak külön örülnék ha megmosolyogtatná ez a kis ajándék. Csak bírjam kivárni :D A 6. válaszolónak a kiegészítő ötlete nagyon tetszik, szerintem meg is fog valósulni, köszönöm :). 8. válaszolónak: biztos aranyos helyzet lehetett mikor átadta. További Sok Boldogságot kívánok nektek!
2016. dec. 4. 21:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Kédező, te valami irtó cuki nő lehetsz, de Édi vagy. :D Megeszlek a pasi helyett is. :D Egyem a szíved, nagyon kedves, ahogy írsz a szándékodról, ahogy megfogalmazod. Szerintem jó ötlet, ne hallgass másokra.
2016. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!