Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin lehetek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin lehetek ennyire őszinte?

Figyelt kérdés
Az első randi jól sikerült, azóta mindennap beszélünk illetve megbeszéltünk egy újabb randit. Az első randi végen beparáztam és mondtam, hogy ma csak puszit adok. És h én lassan haladok. Azért ijedtem be, mert még soha nem volt párkapcsolatom. Szerintetek korai, ha ezt a második randi végén elmondanám? Azért szeretném elmondani, mert így megnyugodnék, hogy tudja. Nem akarom váratni meg semmi. Csak tudja, hogy vezetnie kell. Ő a huszas évei végén jár én pedig 6 évvel fiatalabb.
2016. dec. 7. 12:04
 1/8 Szimeon ***** válasza:
Mond el ha úgy vagy nyugodtabb.
2016. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dreed ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat az őszinteségen alapul.

Nyugodtan mond el neki,ez csak pozitívan fog hatni rá,ebből nem lehet semmi gond.

És persze még örülni is fog neki,hogy ha őszinte vagy vele.

2016. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így, ebben a formában mindenképpen célszerű elmondani. Emlékszem, nekem a párom a második randinkon mondott el egy személyes problémáját, és nagyon jól tette, hogy elmondta, mert ha nem így tett volna, magamra vettem volna... azt gondoltam volna, hogy nem vagyok elég vonzó számára, nem érdeklem eléggé, stb. Így, hogy elmondta, tudtam, hogy nem személy szerint nekem szól a dolog, nem velem van baja, és még segíteni is tudtam a KÖZÖS megoldásban.
2016. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai, tisztázzátok ezeket a dolgokat.

Így ő is tudni fogja, hogy miért vagy tartózkodóbb, neked pedig könnyebb lesz a szíved, és sokkal nyugodtabban fogsz hozzáállni a randihoz, a lányhoz.

2016. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges párkapcsolatban mindig őszinte az ember. Ezt már az ismerkedés során is meg kell alapozni.
2016. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést. 😊 Én vagyok a lány, de ez nem változtat semmin a dolog.
2016. dec. 7. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt őszintének kell lenni.

Másrészt ha elmondod, nem fogja azt hinni, hogy vele van bajod.

Szerintem mindenképp érdemes.

2016. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Hát engem anno egy pasi ,azért dobott li ,mert nem közeledtem felé..

Meg nem tetszett neki,hogy nem csókolt meg az első randi végén.

2016. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!