Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfogadható e, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható e, hogy egy lány azzal a szöveggel ráz le, hogy túl helyes vagyok neki, ő átlagosabbra vár?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Vagy komoly onértékelési zavara van, vagy csak simàn friendzone. Valoszinubb az utobbi.
2016. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Én nem akarnék túl helyes barátot. Nem "éri meg". Egy átlagos kinézetű fiút is nagyon tudok szeretni, tudok vonzódni és a helyesre állandóan csak másznának a lányok. Nincs sok önbizalmam, nem kéne ez a nyűg.

22/L

2016. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
2: vagyis éppen megerositetted, hogy helyesen gondolom. 1-es voltam. Koszonom.
2016. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem sem kellene egy tökéletes nő. Mármint aki úgy néz ki, mint az amerikai szexuális utalásokkal teletűzdelt tinivígjátékok fő karaktere, akiről csukott szemmel is megmondom, hogy egy festet szőke, agyonsminkelt, tökéletesen lebarnított bőrű, népszerű, mindenki kedvence lány lesz, mivel ez a "jó csaj" kategória, amibe nem nagyon lehet belekötni. Én viszont belekötök. Pont attól lesz valaki bonzó és érdekes, hogy egy van belőle, és ehhez kellenek az egyedi vonások. Aki úgy néz ki, mint akitől elvárják, hogy mindig tökéletes legyen, és mindenkinek megfeleljen valamennyire, az nagyjából semmilyen lesz.

Szóval nem minden esetben önértékelési probléma, ha valaki nem a modellekre vágyik.

2016. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Velem volt már ilyen. Túl tökéletes volt. Ronts az összképen, tedd magad nevetségessé, legyél ügyetlen vagy undi, csinálj valami ciki dolgot. Ha már nem tekint magasabbrangúnak, el fog fogadni.


Nálam a srác vált nevetségesse véletlen, onnantól sokkal emberibbnek láttam és szerethetőbbnek.


Komolyan bármi segít, takony, pattanás, esetleg megbotlasz vagy beleülsz valamibe.


Ilyet friendzone miatt nem mondanak a lányok.

2016. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt a taknyos dolgot átgondolom. Lógjon ki az orromból a takony és úgy beszéljek hozzá? :D :D

Ez kész!

2016. dec. 9. 16:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Akár elfogadod, akár nem. Ezt mondta indoknak. Aminek valóban több oka lehet. Nem látunk a fejébe..
2016. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szergej55 ***** válasza:
47%
Ez de rossz.
2016. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Valamivel tedd nevetségessé és kevésbé vonzóvá magad. Akármi lehet az, amivel tid cikizni. Ha már viccelődik akkor már egyenrangúként kezel.
2016. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!