Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már cinikus randipartnere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már cinikus randipartneretek? Sülhet ki ebből valami jó?

Figyelt kérdés

Igazából ez a második ilyen típusú ember, akit netről ismertem meg. Virtuálisan még érdeklődik is, bemutatkozik, ki ő, mit szeret. Mindkét esetben személyesen ér az a meglepetés, hogy a másik lazán beszél a korábbi/párhuzamos randipartnereiről, meg jelzi, hogy "ó, te még csak most kezdted a netes ismerkedést, na, mi vár még rád!". Mikor én azt hittem, hogy mi azért ismerkedünk, mert mi akarunk egymással kezdeni valamit, nem csak átbeszéljük a jövőbeli húspiac-válogató stratégiánkat.

Először azt hittem, ez azt jelzi, hogy nem tetszem az illetőnek, de mindkét esetben kerestek randi után is. Szóval végképp nem tudom mire vélni ezt a viselkedést. Miért van ez?

Azt látom, hogy ezek az emberek sokat csalódhattak, de én addig nem ülnék le új emberrel egy asztalhoz, míg jóformán a képébe mondom, hogy "úgyis te is jössz, majd mész!".


2016. dec. 9. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem cinikus, hanem valami megkeseredett ember. Cinikus az más...
2016. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a f...! :D Nekem egy ismerkedés/találka közben fel sem szokott merülni, hogy eddig kikkel ismerkedtem, mert mindig szokott akadni sokkal érdekesebb téma. Szóval aki ezt ecseteli neked, annak kicsit rossz a stratégiája, bár ahogy látom, mégis sikere van, mert a kérdés kiírásával az érdeklődésed középpontjába került. :D
2016. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
másik kérdésre írtam, de vége ide is válasz: Megtetszett egy lány a helyi buszon. Nagyijàval volt , aki hangosan diskuràlt egy másik idős nővel. Lànyt nem mertem megszóllìtani.....pàr hónap múlva társkeresőn is megtaláltam. Érdekes képei voltak fent talán picit furák is..Randira büdös doh cigi szagú ruhákba jött és kiàbrándìtó dolgokat mesélt többi udvarlóját mutogatta,kivel miket beszélt, kinek van felesége beszédhibás volt..
2016. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az olyan embereket, akik egy randin a korábbi rossz tandijaikról számolnak be vagy a régebbi kapcsolataikról. Köze nincs a másiknak hozzá. Mondjuk ehhez kell egy bizonyos fokú intelligencia, hogy nem traktálod a másikat ilyesmivel, amikor egymás megismerése a cél, meg ahhoz is, hogy egyszerre csak egy emberrel ismerkedjen valaki. Nem, nem volt még cinikus lánnyal randim, de ne is legyen, mert ki nem állhatom a cinikus embereket. Nem biztos, hogy csalódtak, lehet, hogy csak nagy játékosok és nem akarják azt éreztetni veled, hogy csak te vagy a képben, mert attól tartanának, hogy akkor átadják a kontrollt neked. De így sem jobb a szituáció.
2016. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hagyd az ilyent a fenébe a piacon téblábolni.:)


Aki normálisan értékes embert keres annak nem ilyen egy ismerkedő találkozó.

2016. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem nagyon talàlkoztam olyan lànnyal akivel első 1-2randin csak én vagyok képbe. Tipikus az olyan eset randi előtt sok sok beszélgetés aztán randi előtt 1-2 nappal kevesebb, olyan legyen màr randi .....aztán napokra eltünik de néha ràdìr hogy képben tartson.
2016. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hát igen, én is úgy látom, hogy kuka. Az első ilyen típusú emberkén is nagyon meglepődtem, a kérdést valóban az ihlette, mikor megdöbbenve tapasztaltam, hogy van még ilyenből. Az elején azt hittem, hogy nem tetszem neki, de ha már találkoztunk személyesen elüti az időt egy őszinteségi rohammal, legalább kesereghet egy kicsit, de ezek mégsem úgy gondolják.

Amúgy szerintem azzal nem is volna baj, ha szóba jön az az oldal, amin megismerkedtünk, hogy mik a tapasztalatok, és nyilván múltidőben megosztjuk, hogy hát találkoztam ilyennel, olyannal, de nem adom fel. Viszont az illetővel most találkoztam másodjára és akkor is nekem szegezte a kérdést, hogy hány új emberrel beszéltem? (Mindezt mosolyogva.) Hát egyel sem, mert tudtam, hogy veled fogok találkozni.. De ezek után könnyű szívvel lezárom és keresek tovább.

Egyébként a találkozó többi része az klasszikus mederben folyik, ő is kérdezget rólam, mesél is magáról, ezért zavart ez a vonal, hogy ezen most fújjam fel magam, vagy hová tegyem?

De most úgy látom, hogy ő parázik annyira, hogy mindenki tovább ismerkedik és idővel tesz rá, hogy ezzel a viselkedéssel valóban el is éri. Lehet, hogy lazának akar tűnni, vagy nem tudom..

2016. dec. 11. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap volt A kutyàtlanok kìméljenek cìmű film. De sok randizásról szóló film van ilyen témával. Nő/pasi sorba randizik mindig van egy màr 17első randim volt ....és elsìrja magát kb ìgy képzelem el a szituációt.
2016. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!