Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányt elhívni horgászni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt elhívni horgászni jó randi program? Lányok/nők ti hogyan fogadnátok ha elhívnának horgászni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 13:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
Jó időben oké, de ilyen hidegben nem valami bizalomgerjesztő.
2016. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
62%

Pontosan.. Elsőnek igaza van, nyáron a jó időben simán benne lennék, de ilyen hidegben nem szeretnék ott fagyoskodni.

Kivéve ha szeret a lány horgászni, akkor benne lesz :)

2016. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Fel kell öltözni rendesen, és van amúgy is forralt bor.
2016. dec. 10. 13:33
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
Ez attól függ hányadik randi, milyen személyiségű a nő, hogy viszonyul ezekhez, milyen helyre vinnéd, mikor stb stb... Mert a legtöbb nőt nem érdekli, de van aki esetleg vevő rá.. Én pl nem élvezném, mert egyrészt nem szeretem a halat, meg nem tartom romantikusnak, hogy egy kapásjelzőt nézzünk órákig.. persze tuti fellehet dobni a hangulatot, de egy randinak a lényege általában hogy mindkét fél jól érezze magát.. Nos én sosem szerettem amikor apám gyerekként levitt horgászni.. az első 1 órába talán még elvoltam, én is kaptam sneciző botot, de a többi csak szenvedés volt... Télen meg főleg sz-r lehet, max a kocsiba tud melegedni az ember... semmi kedvem nem lenne órákig fagyoskodni...
2016. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
Rosszul, mert nem érdekel. Én sem hívnám el olyanra a másikat, ami unalmas.
2016. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
4, De én nem puritán horgásztó szélén a sárban kisszéken ülve horgászat, hanem nyaralóba és stégen. A ház befűtve (kandallóval) és nem kell végig ott ülni a stégen.
2016. dec. 10. 13:40
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Hiába öltözöl fel rendesen, ha órákat vagy kint 1 helyben akkor tuti fázni fogsz... Ez nem olyan mint a korcsolyázás, hogy mozogsz közbe.. Amúgy ha engem egy csávó horgászni akarna vinni, télen mínuszokba, még az ismerkedés idején, az előre rosszat sugallna, hogy mi lesz majd ha esetleg összejönnék vele, hisz már most is a saját programjait erőlteti és az a lényeg, hogy Ő érezze jól magát..
2016. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Akkor vidd el a kis házikóba és ne horgássz. Max megkérdezed, hogy akar-e ha nem akkor nem ha igen akkor megmutatod neki, de ne a horgászat legyen az elsődleges.
2016. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
23%

Végre egy kreatív ötlet, én imádnám.:)

Tök mindegy, hogy milyen évszak, nekem bejönne.

2016. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
65%
Nemet mondanék, egy életre megutáltam a horgászást gyerekkoromban.
2016. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!